Nenechte svoje vlasy v létě trpět!

Stejně jako v létě chráníme pleť, měly bychom totéž dopřát i vlasům. Sluneční paprsky je totiž vysušují a oslabují jejich strukturu. Vlasy se pak lámou a třepí, chybí jim lesk a hůře se upravují. Dopřejte svým vlasům chvilku regenerace a vraťte jim tak vitalitu, krásu a lesk.

Foto: L'Oréal

Vlivem slunečního záření trpí i barva. Pigmenty se rychleji vymývají a barva ztrácí intenzitu. Proto je důležité, aby letní vlasová péče chránila intenzivně a vyživovala skutečně hloubkově. Přesně to umějí dvě novinky z řady L’Oréal Professionnel.

Foto: L'Oréal

Pečující řady Série Expert Solar Sublime 

je určena pro vlasy namáhané sluncem. Obsahuje výtažky z aloe vera, které vlasy vyživí a účinně hydratují. Díky UV filtru se navíc nemusíte bát poškození od slunce.

Foto: L'Oréal

1. Ochranný pečující sprej Solar Sublime vytváří lehký ochranný neviditelný film kolem vlasového vlákna, čímž mu zajistí výživu, a to bez olejové textury.

2.Vyživující maska po slunění Solar Sublime.

3. Regenerační šampon pro vlasy namáhané sluncem Solar Sublime vlasy hloubkově čistí a pečuje o vlasové vlákno bez zatížení.

Regenerační řada Série Expert Absolut Repair 

si díky svému unikátnímu složení, které obsahuje protein ze zlaté quinoi, poradí i s vysušenými a poškozenými vlasy. Budou okamžitě lesklejší a hladší.

Foto: L'Oréal

1. Obnovující šampon Absolut Repair cíleně působí na velmi poškozené oblasti vlasů.

2. Maska na vlasy Absolut Repair okamžitě promění povrch vlasů.

3. Bezoplachový víceúčelový sprej Absolut Repair zajistí, že účes bude působit zdravým, vitálním dojmem plným zářivých intenzivních odstínů.

 

Čtěte dál