Nenechte si ujít výstavu: Moderní láska

Co to znamená být mladý a zamilovaný? Fotografka a kreativní spolupracovnice Tiffany & CO. Renell Medrano zachytila nejrůznější páry po celém New Yorku.

Foto: archiv Tiffany & Co.

Tiffany & Co. odhaluje umělecké portréty, které zachycují nejrůznější páry po celém New York City. V rámci zkoumání různých podob lásky, kterým se značka zabývá, se fotografka a kreativní spolupracovnice Tiffany Renell Medrano zaměřila na to, co to znamená být mladý a zamilovaný. 

Foto: archiv Tiffany & Co.

„Chtěla jsem ukázat jedinečnou a odlišnou stránku lásky její reálnost a zranitelnost bez filtrů,“ řekla Medrano.

Renell Medrano je proslulá charakteristickou kombinací pouličního stylu a intimních portrétů, a ještě před absolvováním Parsons School of Design obdržela ocenění The New York Times Lens Blog. Páry, které byly fotografovány pro tuto jedinečnou uměleckou instalaci, představují novou kolekci Tiffany T True a nový zásnubní prsten Tiffany True, a Medrano si je vybrala na základě jejich osobních stylů.
„Kolekce Tiffany T True s čistými a grafickými liniemi je moderním vyjádřením naší značky,“ řekl Reed Krakoff, umělecký ředitel Tiffany & Co. A dodal: „Kolekce je minimalistická a architektonicky zpracovaná a má svůj rafinovaný a odvážný styl, který odráží osobnost nositelky.“

Foto: archiv Tiffany & Co.

Kolekce Tiffany T True dokonale vyjadřuje pohled společnosti Tiffany na spojení dvou lidí a představuje první modely, které kombinují moderní šperky s kategorií zásnubních a snubních prstenů.
 
Fotografie byly odhaleny v Industria Studiu během newyorského Fashion Weeku.

Zahájení výstavy se zúčastnili například Kendall Jenner, A$AP Ferg, Emily Ratajkowski, Rowan Blanchard, Bria Vinaite, Dev Hynes, Dree Hemingway, Imaan Hammam, Aleali May, Victor Cruz a Karrueche Tran. 

Na známé osobnosti se podívejte v galerii.

Čtěte dál