Nenechte si ujít VIP den, kde se o vás postará tým profesionálních beauty advisorek

V pátek 9. 11. se vám v pražské parfumerii Sephora Palladium budou věnovat beauty advisorky značky Urban Decay, které vám rády představí novou kolekci Naked Cherry a další nejnovější trendy v líčení. Navíc máte exkluzivně v tento den 20% slevu na Urban Decay a když si koupíte 2 produkty, dostanete jako dárek rtěnku Vice Lipstick. To si nemůžete nechat ujít!

Foto: archiv značky

Nenechte si ujít novinky od značky Urban Decay a vyzkoušejte je na vlastní kůži!

V nové kolekci Naked Cherry najdete úžasnou paletku NAKED Cherry s dvanácti dosud nevídanými šťavnatými odstíny, limitovanou kolekci rtěnek Vice Lipstick a fixační sprej na make-up All Nighter Makeup Setting Spray, to vše ve zbrusu novém neodolatelném „cherry kabátku“. Jedinečný „neprůstřelný“ fixační sprej je navíc vylepšen o svěží třešňovou vůni! Potřebujete doplnit či podtrhnout odstíny paletky NAKED Cherry? Dva nové odstíny tužek na oči 24/7 Glide-On Eye Pencil jsou pro to přímo stvořené.

Buďte neodolatelná a zralá k nakousnutí s novou kolekcí NAKED Cherry! 

Naked Cherry Palette
Foto: archiv značky
Naked Cherry Palette

Naked Cherry je plná intenzivních barev a energie. Tato paletka očních stínů obsahuje dvanáct zbrusu nových odstínů s třešňovým nádechem, od jemně matných až po křiklavě metalické. Kombinace neutrálních odstínů, měděných a švestkových tónů až po nejintenzivnější černou třešeň je dokonalá pro podzimně-zimní smyslné naladění. Odstíny paletky Cherry přivádějí kouřové líčení k doutnajícímu vyvrcholení.

24-7 Glide-On-Eye Pencil
Foto: archiv značky
24-7 Glide-On-Eye Pencil

Dva odstíny tužek na oči 24/7 Glide-On-Eye Pencil se báječné hodí pro oční líčení ve stylu Naked Cherry. Black Market je odstín černý jako uhel a dokonale podtrhne vášnivý look s novou paletkou. Vínový metalický odstín Love Drug váš look ještě zintenzivní. Vyzkoušejte ho podél linie řas! Oba odstíny skvěle fungují i jako podklad pro oční stíny. Krémová a voděodolná formule je dostatečně jemná a vhodná pro blending (přibližně 30 vteřin), poté zaschne a vytvoří dlouhotrvající finiš, který se nehne ani o píď.

Cherry Vice Lipsticks
Foto: archiv značky
Cherry Vice Lipsticks

Odměňte svůj svůdný look jedním ze tří ladících odstínů rtěnky Vice Lipstick
z limitované třešňové kolekce. Naše kultovní formule má superkrémovou texturu,výrazný pigment a velmi snadno se nanáší. Mezi lahodné odstíny patří Juicy (světlá broskovo-růžová s měděnými mikrotřpytkami), Devilish (růžová s mikrotřpytkami v tónu) a tmavě vínová Cherry.

Čtěte dál