Nejžhavější módní novinky

Speciální spolupráce a limitované edice, které byste si neměli nechat ujít. Jsou totiž děsně cool.

Levi’s® x Stranger Things
Foto: archiv značky

Levi’s spolupracuje s týmem kostymérů Stranger Things od první série tohoto oblíbeného seriálu. Při práci využívá své rozsáhlé archivy, aby dobové oblečení přesně odpovídalo všem postavám. Nová série je zasazena do roku 1985, pro který designéři Levi’s vytvořili spolu s kostýmními výtvarníky dokonalý, autentický styl dvou nejoblíbenějších postav: Eleven a Dustina. Kousky, které se objeví v seriálu, jsou k dostání v rámci speciální kolekce Levi’s® x Stranger Things v pražském Levi’s Storu na Václavském náměstí 10. Rok 1985 je zpět!

Filip Vaněk pro Bernhardt
Foto: archiv značky

Nová kolekce značy Bernhardt, kterou navrhl stylista Filip Vaněk, vypráví příběh o kráse rodiny, kterou žena spojuje svou silou. Inspirací stylistovi byla jednota a soudržnost rodiny jako celku. Hlavními hrdinami kampaně se stala Simona Krainová, její manžel a oba synové. V kolekci dominují ty nejkvalitnější materiály jako merino vlna a hedvábí.

FL – Collection 01
Foto: archiv značky

Český concept store Freshlabels představuje vlastní limitovanou kolekci udržitelné módy s názvem FL – Collection 01. Čistě dámská linie, která vznikla spoluprací interního týmu Freshlabels a slovenské designérky Ciny Marcinkové, byla navržená i ušitá v Praze a klade si jasný cíl – doplnit dámský šatník o kvalitní nadčasovou módu, která nepodléhá sezónám ani trendům a je ušitá poctivým způsobem z kvalitních materiálů.

HUGO x Liam Payne
Foto: archiv značky

Zpěvák Liam Payne, jenž se proslavil titulní písní k filmu 50 odstínů šedi, se spojil se značkou HUGO a společně s jejími designéry vytvořil kolekci, ve které se elegantně potkává formální móda s módou sportovní a kde je velmi patrný Liamův osobitý styl. Kolekce je dostupná on-line na hugo.com a ve vybraných buticích.

Čtěte dál