Nejúčinnější způsob, jak zastavit stárnutí, ať už je vám 30 nebo 60

Každý člověk stárne odlišně, je ale důležité vědět, že existuje spousta možností, jak to na nás nemusí být vidět. Jste připraveni vypadat tak mladě, jak se cítíte?

Je známou skutečností, že jak stárneme, ztrácíme objem na všech správných místech a získáváme jej na těch horších. Estetická medicína ale udělala za posledních pár let obrovský skok dopředu a neustále roste její popularita. Co nám může estetická medicína nabídnout v každém věku popisuje vedoucí lékařka plastické chirurgie pražské Brandeis Clinic a národní školitelka pro aplikaci výplňových materiálů – MUDr. Lucie Kalinová Ph.D.

Foto Archiv Brandeis Clinic

20–35 let #NoFilterJustFiller

Díky selfie a sociálním sítím jsou mileniálové generací, která řeší vzhled víc než kdokoli předtím. To, co dříve sloužilo k odstraňování známek stárnutí, dnes preventivně využívají mladší klienti, aby vylepšili vzhled a celý proces stárnutí zmařili.

Fillers – Být nejlepší verzí sebe samé – po probuzení, bez filtru, bez make-upu. To je trend, který jde s dermálními výplněmi a špičkovou technikou aplikace splnit – doplnění objemu rtů nebo v oblasti lícních kostí, malá korekce hrbolku na nose, vyrovnání asymetrie, odstranění kruhů pod očima. Rychle, bezbolestně a za dobrou cenu. Svěží a odpočatý vzhled zaručen i po probdělých nocích. Ošetření se provádí injekčně (je bezbolestné) trvá kolem 30 minut a výsledek vydrží 8 až 24 měsíců dle oblasti a použitého materiálu. Cena se pohybuje od 7500 Kč.

BabyBotox Více míst aplikace s menším množstvím účinné látky pomůže k vyhlazení jemných linek a vrásek, ale zachová plně mimiku. Nejdůležitější je správná injekční technika a kvalitní materiál. Botulotoxin pomůže i k vytaženějšímu obočí, takzvaným

Foxy Eyes, které jsou jednou z posledních novinek v estetické medicíně. Ošetření se provádí injekčně (je bezbolestné), trvá 20 minut a výsledek vydrží 3 až 6 měsíců.
Cena je 3500 až 5500 Kč za oblast.

Bullhorn Lip Lift - Chirurgické zvětšení rtů je řešením pro ty, kdo nechtějí pravidelně docházet na doplnění rtů fillery (jednou za 6 až 9 měsíců). Odstranění kousku kůže pod nosem a pozvednutí horního rtu vám zařídí smyslný úsměv na několik let. Jizva je schovaná pod linií nosu a po pár týdnech je téměř neviditelná. Ošetření se provádí chirurgicky, trvá 45 minut a výsledek vydrží několik let. Cena je 17 000 Kč.

Foto Archiv Brandeis Clinic

35–50 let Omládnout o 10 let během 30 minut

Ženy z generace X jsou jedny z prvních, které ve velkém zvládají všechno – vzdělání, kariéru, rodinný život, noční život, nové technologie, staré recepty. Stres nebo snad únava na nás ale nesmí být vidět.


MD Codes Full Face 

Speciální technika aplikace pro kompletní omlazení a hydrataci obličeje za pomocí fillerů s kyselinou hyaluronovou. Důvodem, proč jsou dermální výplně „nutností“, než přijde čtyříctka, není to, že musíte mít kypré rty, ale udržení objemu na strategických místech na tváři, který udrží mladistvý vzhled při pravidelných návštěvách (cca 1x ročně) nezměněný klidně několik let. Ošetření se provádí injekčně, je bezbolestné, trvá kolem 45 minut a výsledek vydrží 8 až 24 měsíců dle oblasti a použitého materiálu. Cena se pohybuje kolem 20 000 Kč.

Injekce krásy

Botulotoxin je zlatý standard pro mazání vrásek. Možná je na sobě ještě nevidíte a záhyby na čele, kolem očí nebo mezi obočím vám nic moc neříkají, ale tahle známá anti-aging léčba je i perfektní prevencí, aby se neobjevily nebo neprohlubovaly. Několik injekcí během přestávky na oběd dvakrát ročně pomáhá udržet aktivní svaly obličeje pod kontrolou a váš vzhled svěží bez známek stresu a únavy. Ošetření se provádí injekčně, je bezbolestné, trvá 20 minut a výsledek vydrží až 6 měsíců.
Cena je kolem 5500 Kč za oblast.

50–65 Vypadat skvěle jde v každém věku

Proces stárnutí úplně zastavit nelze, můžeme občas posunout ručičky hodinek nazpět, ale nejdůležitější je psychická pohoda a spokojenost.

Operace očních víček – Jemná kůže okolo očí je náchylná k ochabování, tvoří se kožní převis, což způsobuje, že vypadáme starší. Během operace se tyto převisy odstraní. U dolních víček jde i o tukové váčky spojené s otoky a kruhy pod očima, které se poté přestávají tvořit. Jizvy jsou maličké a naprosto diskrétní. Výrazně mladší vzhled a celkové odlehčení očí se odrazí na vašem sebevědomí a budete se i cítit méně unavení. Zákrok se provádí chirurgicky a trvá kolem 45 minut, není nutná následná hospitalizace. Výsledek vydrží několik let. Cena je od 13 500 Kč. 

Hydratace – Kyselina hyaluronová má schopnost vázat vodu, proto se o ní často hovoří ve spojení s hydratací pleti. Po ošetření bude pleť krásná, jemná a už na první pohled bude působit mladším dojmem. Aplikace je vhodná v každém věku a nejen v obličeji, ale i na rukou nebo v oblasti dekoltu. Ošetření se provádí injekčně a trvá kolem 45 minut. Výsledek vydrží až 9 měsíců. Cena se pohybuje od 8500 Kč za oblast.

Facelift – Všichni musíme časem čelit negativním aspektům gravitace, ale naštěstí máme řešení, díky kterému vrátíme zpět povadlé kontury, odstraníme přebytečnou kůži a popereme se i s druhou bradou. Operace se provádí chirurgicky a trvá kolem 3 hodin, je nutná následná jednodenní hospitalizace. Výsledek vydrží několik let. Cena se pohybuje od 65 000 Kč.

Spolehněte se na profesionály
Prvotřídní servis a jedinečná atmosféra historické budovy v centru Prahy – to je klinika estetické medicíny doktorky Kalinové. Ta jako plastický chirurg spojila své znalosti se stomatologem Radkem Lacinou a jejich společným přáním je, aby každá návštěva byla příjemným zážitkem, na který budete s vděkem vzpomínat. Najdete zde estetickou chirurgii, injekční ošetření a komplexní péči o chrup pro děti i dospělé. Více zjistíte na www.brandeisclinic.cz

Foto Archiv Brandeis Clinic

Čtěte dál