Nejprestižnější modelingová soutěž zná své vítěze

Ve Španělském sále Pražského hradu se včera uskutečnila prestižní modelingová soutěž Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve čtvrtek 30. srpna uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 35 zemí světa.

Finálovým večerem provázel Jakub Prachař. O vynikající hudební zážitek se v rámci finále postarali Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert. 

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedly například topmodelky a tváře soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová.

Vítezi soutěže se stali Marie Sýkorová a Martin Burian za Českou republiku a  Jasmína Símová  a Jakub Janírek za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.

Ti mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže.

„Finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR, opět pomohlo odstartovat kariéry mladých modelek a modelů z Čech a Slovenska. Všichni finalisté budou mít možnost navázat na úspěšné kariéry topmodelek jakými jsou Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Míša Kocianová, Denisa Dvořáková či Michaela Hlaváčková. Doufám, že postup na světové finále Elite Model Look, které se uskuteční v Londýně, přinese národním vítězům a vítězkám takové možnosti, jako Janě Tvrdíkové, Báře Podzimkové a Evě Klímkové, které se staly světovými vítězkami,“ dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 

Marie Sýkorová, vítězka Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou republiku.

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 

Martin Burian, vítěz Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou republiku.

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 

Jasmína Símová, vítězka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Slovenskou republiku.

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 

Jakub Janínek, vítěz Schwarzkopf Elite Model Look 2018  Slovenskou republiku.

Čtěte dál