Nejnovější trendy v líčení

Nedávno jste mohli sledovat na Facebooku SEPHORA Livestream s MUA Adélou a Lenou, které vás seznámili nejen s nejnovějšími trendy, ale hlavně s novou kolekcí Naked Cherry. Nebojte se vyzkoušet v líčení něco nového a inspirujte se!

Foto: archiv značky

Make Up Artistky odpovídaly na vaše dotazy a nejen to! Hlavně líčily krásnou blogerku Terez Vébrovou, kterou můžete znát z jejího Instagramu a YouTube, kde si na první pohled všimnete, že kosmetiku opravdu miluje! Natáčení si moc užila a ještě aby ne, když odcházela s tak nádherným make-upem.

Foto: archiv značky

Představily vám nejnovější Urban Decay kolekci Cherry a zaměřily se na líčení očí novou paletkou. Paletka Cherry je pokračování kolekce Naked, kterou všichni určitě znáte a minimálně jednu doma už máte. Obsahuje trendy kombinaci barev a na očích vypadá úplně úžasně! Vykouzlíte s ní jak přirozené líčení pro denní nošení, tak výraznější look pro speciální událost. Obsahuje dvanáct zbrusu nových odstínů od jemně matných až po křiklavě metalické. Kombinujte neutrální odstíny měděných a švěstkových tónů až po nejintenzivnější černou třešeň. Jsou to stíny, které vydrží, nerozmazávají se ani neopadávají. Součástí balení je profesionální štěteček, který se vážně povedl.

Foto: archiv značky

TIP: Pro větší intenzitu si dejte na ruku trošku podkladové báze a spojte s ní stín. Stane se z toho krémový podklad, který si date na víčko a bude ještě intenzivnější a déle vydrží. Tento trik skvěle funguje take na třpytky!

Foto: archiv značky

V nové kolekci Urban Decay Cherry dale najdete limitovanou kolekci překrásných krémových rtěnek Vice Lipstick a dva odstíny tužek na oči Glide-on-Eye Pencil nebo fixační sprej, což je ikonický produkt, který voní po třešních a zafixuje make-up. Sprej je moc příjemný a můžete ho použít jen pro hydrataci pleti.

Foto: archiv značky

Buďte neodolatelná a zralá k nakousnutí s novou kolekcí NAKED Cherry. Na živé vysílání se můžete zpětně podívat TADY.

Foto: archiv značky

Čtěte dál