Nejlepší řešení na doplnění kolagenu

Jakmile oslavíte pětadvacáté narozeniny, začíná se snižovat množství kolagenu v pleti. A právě to má pak na svědomí rychlejší stárnutí i menší odolnost pleti. Naštěstí je tu jedno velmi chytré řešení z Norska.

Kolagen je tělu vlastní bílkovina. Protože se ale časem jeho tvorba výrazně zpomaluje, ztrácí pleť svou pružnost a začíná se hůře vyrovnávat se slunečními paprsky, nekvalitní stravou, kouřením, špatným a nedostatečným čištěním a dalšími negativními vlivy. Nedostatek kolagenu se však projevuje třeba i třepením nehtů a celulitidou.

Foto: Oslo Skin Lab

Kolagen však tělu můžete znovu vrátit. Nejúčinněji zevnitř a pomocí kolagenu, který je takzvaně hydrolyzovaný, tedy rozložený na peptidové řetězce určité délky. Ty dokáže pokožka lépe vstřebat a využít. Přesně takový je kolagenový prášek The Solution od Oslo Skin Lab. Protože je neochucený, můžete ho pohodlně smíchat s jakýmkoli jídlem či nápojem.

Foto: Oslo Skin Lab

The Solution nejlépe funguje při pravidelném užívání - doporučuje se jednou denně a pro optimální výsledky si dopřejte alespoň osmitýdenní kúru. Lze ho ale jíst či pít i dlouhodobě. Nezapomeňte se před kúrou a po ní vyfotit, ať vidíte změnu do všech detaiů. Podle provedených studií dokáže totiž redukovat hluboké vrásky až o 20 procent.

Foto: Oslo Skin Lab

100% čistý kolagen

The Solution od Oslo Skin Lab je v Česku novinkou. Kúru na 28 dní koupíte na osloskinlab.cz za 1499 Kč. Když si objednáte členství a budete užívat pravidelně, vyjde vás na 1049 Kč.

Čtěte dál