Nejlepší řasenky s klasickým kartáčkem

V jednoduchosti je nejen krása, často také nejlépe funguje.

Foto: IMAXtree

Nemáme nic proti inovacím, ale někdy nové řasenky a jejich komplikované tvary působí spíše jako konceptuální dílo mladého umělce, kterému, ani při nejlepší snaze o pochopení, nikdo nerozumí (…jen se všichni tváří zúčastněně). I když tyto trendy produkty často fungují skvěle, stejně se zas a znovu vracíme k našim oblíbeným, léty prověřeným favoritům s úplně obyčejným, klasickým kartáčkem.

Bobbi Brown
Foto: archiv značky
1 Bobbi Brown

Řasy skvěle rozčeše a snadno se odličuje. Má menší balení, které je ideální do kabelky v ty dny, kdy potřebujete mít svoji kosmetiku u sebe a osvěžit make-up například před večerní akcí.

Bobbi Brown, Everything Mascara, 632 Kč

Do obchodu

Lancôme
Foto: archiv značky
2 Lancôme

Řasenka Hypnôse je klasika všech klasik. Vsadíme se, že si pokaždé když se líčíte, vzpomenete na maminku, jak ji před lety také používala a vy jste jí jako malá holčička záviděla a těšila se, až budete velká a také budete mít přesně takovou VLASTNÍ! řasenku.

Lancôme, Hypnôse, 659 Kč

Do obchodu

Maybelline
Foto: archiv značky
3 Maybelline

A v tomto případě se vám zase určitě vybaví vaše středoškolské já, které silné černé linky ještě zvýrazňovalo několika vrstvami Maybellinky. Byla to buď Volum’ Express Turbo Boost nebo Great Lash Blackest Black - hádáme správně, že?

Maybelline, Volum’ Express Turbo Boost, 129Kč

Do obchodu

Dior
Foto: archiv značky
4 Dior

To krásné luxusní balení potěší vždy, když ho vytáhnete ze své kosmetické taštičky. Ale co je hlavní, řasy jsou po pročísnutí kartáčkem krásně rozdělené, husté a opticky prodloužené.

Dior, Diorshow Mascara, 771Kč

Do obchodu

RevitaLash
Foto: archiv značky
5 RevitaLash

Značka RevitaLash nabízí séra na podporu růstu řas a obočí, která skutečně fungují! Mezi jejich produkty je i řasenka se skvělým kartáčkem, příjemnou texturou, vůbec se nerozmazává a zároveň velmi snadno odličuje. Pokud máte citlivé oči a jemnou kůži náchylnou na podráždění, bude vám vyhovovat.

RevitaLash, Volumizing Mascara Raven, 499 Kč

Do obchodu

Čtěte dál