Nejlepší přátelé podle znamení

Je mezi nimi i to vaše?

Ať si každý říká co chce, všichni potřebujeme nejlepšího přítele. Člověka, kterému jednoduše můžete říct všechno. Pokud toho svého ještě hledáte, možná byste si měli nechat poradit od hvězd. Které znamení je považováno za nejlepšího přítele?

Foto: archiv

Věřte Rybám i Býkům

Právě lidé narození v tomto znamení se prý mohou označovat za skutečně vynikající přátele. Je na nich 100% spoleh, nikdy vás nezklamou a co je nejdůležitější, ať se děje, co se děje, vždy budou stát při vás. Nebudou vás soudit za špatné rozhodnutí a podají vám pomocnou ruku, i když je budete tlačit od sebe. Je jejich primárním zájmem dělat lidi kolem sebe prostě šťastné. Pokud jste tedy už na takového narazili, tak vám gratulujeme. Je to jako výhra v loterii.

Obětaví Raci

Vychválit bychom však měli i ty, kteří se narodili ve znamení Raka. Mezi jejich dobré vlastnosti patří schopnost naslouchat a být na blízku, kdykoli to potřebujete. Navíc právě Raci patří mezi silně emotivní osoby, které se řídí city (občas více, než by měly). Takže dobrého přítele najdete i v Rakovi.

Boduje i Štír

A dorřet byste se měli i Štírů. Sice jde o lidi, kterým se dá jen těžko dostat pod kůži, ale pokud si jen přece někoho k sobě pustí, tak umí být těmi oddanými přáteli. Přesně takoví, které hledá každý.

Čtěte dál