Nejlepší kosmetické produkty, které právě přichází na trh

Vyzkoušeli jsme produkty, do kterých se v září zamilujete

Foto: archiv značek

Vybrali jsme novinky, které nás tento měsíc nadchly, a které zůstanou v našich kosmetických poličkách déle, než jen na testovací režim.

Yves Saint Laurent
Foto: archiv L'Oreal
Yves Saint Laurent

Rouge Pour Couture The Slim

Rtěnka s matnou texturou, kterou na rtech vůbec necítíte, ale vydrží vám celý den. Kdo letos nebude mít rtěnku s matným efektem, jakoby nebyl.

Yves Saint Laurent, 1020 Kč

Lancôme
Foto: archiv L'Oreal
Lancôme

Prep & Matte

Zmatňující a osvěžující primer se nanáší pod make-up a pokožce dodává celodenní hydrataci, navíc redukuje výskyt pórů a minimalizuje lesk. 

Lancôme, 910 Kč

Nars
Foto: archiv Sephora
Nars

Řasenka Climax

Řasenka, která dodává maximální objem svým lehkým, našlehaným složením. Jednoduše se nanáší, bez slepování řas či rozmazávání. Pozvedává řasy a dodává pocit pružnosti.

Nars, prodává Sephora, 730 Kč

Kiehl's
Foto: archiv L'Oreal
Kiehl's

Youth Dose Eye Treatment

Krém na oči, po jehož nanesení jsou vidět okamžitě výsledky. Obsahuje totiž směs pudrů, které odráží a rozptylují světlo, a tím rozjasňují a zjemňují pokožku kolem očí. Díky směsy extraktu z jader vinné révy, pro-retinolu a vitamínu C napomáhá k vyhlazení a redukci jemných vrásek, zmírňuje tmavé kruhy pod očima a minimalizuje známky stárnutí.

Kiehl's, 980 Kč

L'Occitane
Foto: archiv L'Occitane
L'Occitane

Olejové reset sérum Slaměnka

Sérum pomáhá pleti zotavit se přes noc a zanechává ji odpočatou, omlazenou a rozzářenou. Je vhodné pro všechny typy pleti a lze jej kombinovat s běžnými pleťovými krémy i séry.

L'Occitane, 1490 Kč

Čtěte dál