Nejkrásnější vánoční výlohy v Pařížské

Víme, kde pokochat oko, i poškládlit bankovní konto.

Na Pařížské třídě na sebe pozornost strhávají bezpochyby výlohy značky Elisabetta Franchi, kterým dominuje vášnivá, rudá barva a balónky lapené v tylu suplující extravagantní účesy. Ohnivě červené šaty a doplňky ve výloze pochází z kolekce, kterou značka Elisabetta Franchi vytvořila u příležitosti 20. výroční svého vzniku. Součástí kolekce je i triko s grafikou nazvanou Ventennale (česky dvacet).

Další povinnou zastávkou jsou výlohy butiku Hermès, jež vznikly pod vedením kreativního dua Štěpánková & Kladošová. Designérky v nich rozehrály koňské divadlo, jemuž byla mimo jiné inspirací česká loutkařská tradice. Všechny dekorace jsou vyrobeny ručně, řemeslnou technikou lisování kovu. Detaily na dekoracích jsou zároveň ručně malované.

Přehlédnout nelze výlohy domu Cartier, kterým dominuje jejich ikonický portýr. Legendární šperkařský dům tímto motivem tak ubírá na své vážnosti a vizuál značky dělá hravějším a pro zákazníky civilnějším. Současně nelze popřít, že nad šperkařskými ve vitrínách se tají dech.

Nezapomeňte se zastavit u Tiffanyho, kde si kromě zářivých dárečků v ikonických modrých krabičkách můžete také prohlédnout zábavné vánoční výlohy. Každý rok přemění Tiffany své výlohy v malá umělecká díla, která jako kouzelná okna přenášejí kolemjdoucí do tyrkysově modrého světa plného fantazie, kde se mohou splnit všechny sny.

Čtěte dál