Nejkrásnější ložnice z Instagramu

Nejistá doba si žádá spoustu odpočinku. Nejlépe v krásné ložnici.

Co si budeme povídat. Ze současné situace se všichni cítíme už dost nepříjemně. Nejistota, zmatky a obavy nejsou nijak zvlášť dobří společníci. I práce a odpočinek nyní probíhají v jiném režimu než obvykle. Práce z domova je sice v něčem fajn, ale čeho je moc, toho je příliš. Tak když už musíme trávit tolik času doma, alespoň si to tam zvelebujeme a upravujeme co nejvíce ku obrazu svému. Mít doma oázu, kde se všechny problémy světa zdají alespoň o něco menší. 

Tlačit se neustále do toho být produktivní je teď marnost nad marnost. Koneckonců, nejlépe se pracuje, když jsme v pohodě a odpočatí. A právě teď je obzvlášť důležité přemýšlet o dostatečném a kvalitním spánku. Ten je totiž pro psychickou pohodu, fyzickou kondici, kognitivní funkce i imunitu nejdůležitější. Spánku věnujte, obzvláště teď, patřičnou pozornost. Je lékem na téměř vše. Zařídit si krásný home office koutek je důležité, raději ale začněte u ložnice a vytvořte z ní oázu odpočinku, bez stresu a elektroniky. Uvidíte, že pak lépe zvládnete každou pracovní i jinou překážku a nepříjemnost. 

Pokud jde o interiéry, i zde moc rádi čerpáme inspiraci na Instagramu. Ať už toužíte po ložnici čistoskvoucí a bílé nebo po tmavších odstínech a dřevu. 

Toto jsou podle nás ty nejhezčí instagramové ložnice. Po jakém ráji spánku toužíte vy? 

Čtěte dál