Nebojím se zkombinovat Hermès krokodýlí kabelku s Yeezy teniskami.

Minulý týden jste se mohli dozvědět, jak úspěšná slovenská tenistka Dominika Cibulková začíná svůj den, relaxuje či zda se věnuje speciálnímu tréninku v období těhotenství. Druhá část rychlozpovědi je více zaměřena na kosmetickou péči. Jaký produkt Dominice nesmí chybět v kabelce?

Jak moc se změnila vaše péče o vaše tělo i pleť v období těhotenství? 

Ke své pleti jsem velmi zodpovědná. Inspirovala mě i moje mamka, která se o sebe stará velmi precizně. Už od puberty jsem slýchávala: „Dominiko, krémuj se, nebo budeš stará!''  Osobně považuji za velmi důležitou hydrataci pleti a také krémy s UV faktorem. 

Jak pečujete o své vlasy? 

Musím se přiznat, že vlasy zanedbávám. Celý život jsem při tenise měla dlouhé vlasy a nosila je v copu. Po kariéře jsem je ostříhala na kratší mikádo a mám je určitě zdravější. Profesionální péči nechávám na svém kadeřníkovi Patrikovi "Suši" Veselém. Vždy zvolí speciální kůry a ošetření. 

Kosmetické must have?

Jednoznačně séra od Envy Therapy, používám je vždy podle příležitosti i ročního období. Například v zimě spíše nanáším Hydrating Sérum. Když se oteplí, je na řadě lehčí Brithening nebo Clearing sérum.

 

Jaký produkt vám nesmí chybět v kabelce?

V kabelce jedině balzám na rty, sama se nelíčím, nepoužívám ani řasenku. V běžné dny chodím vždy bez make-upu. V tom jsem stále sportovec. Při důležitých událostech nechám líčení profíkům. 

Jaká módní značka nesmí chybět ve vašem šatníku? 

Od doby, co spolupracuji s kamarádem stylistou Andrejem Kusalikem, snažím se kupovat věci, které mě neomrzí po jedné sezóně. 

Momentálně mě velmi baví návrhář Jacquemus, také Virgil Abloh a jeho návrhy pro mužský Louis Vuitton. Z kabelek u mě najdete klasiky od Hermès Birkin a Kelly a také mám ikonické večerní šaty od Azzedine Alaia. Můj největší skvost je norkový Fendi kožich přímo z jejich ateliéru v Římě. Za nejpohodlnější považuji lodičky od Manolo Blahnika a zbožňuji klobouky Maison Michele. 

Máte oblíbeného lokálního návrháře?  

Jsem velmi ráda, že můj již zmiňovaný kamarád stylista Andrej Kusalik otevřel Priveé Lounge v Bratislavě, kde dává prostor slovenské i české módě. Osobně mám ráda Jakuba Polanku, Ivanu Mentlovou, Laformelu a Michaela Kováčika. 

 

Jste velice aktivní na sociálních sítích, berete to jako formu zábavy, nebo i jako součást své práce a image? 

Instagram je pro mě zábava, nezaložila jsem si ho z důvodu nárůstu followers. Ale samozřejmě si velmi vážím a těší mě, kolik lidí můj profil zajímá. Na profilu sdílím věci, které mám doopravdy ráda, a jsem upřímná. Není to ale prostor, kde bych řešila své problémy a soukromí. 

Kdo je podle vás na Instagramu dávkou inspirace?  

Převážně sleduji profily zaměřené na módu, těžko mě teď někdo jmenovitě napadá, ale z našeho okolí je to určitě návrhářka Ivana Mentlová, kterou oceňuji po pracovní i lidské stránce. 

 

Čtěte dál