Návrat devadesátek = návrat plátěnek

Nejen ugly sneakers jsou velkým teniskovým trendem. Návrat hlásí i oblíbené chuckiny a vansky!

Foto: IMAXtree

S návratem devadesátek nesmíme zapomenout ani na kultovní tenisky. Miloval je i Kurt Cobain, takže je jasný, že je musíme milovat taky. Klasické Converse Chuck Taylor All Star se do módy vrací mnohem rychleji, než ostatní ikonické kousky. Oni z ní vlastně nikdy nevychází. Jen je občas máme na dně skříně. Teď je ten pravý čas je zase vylovit! Nebo si koupit nové! Mají totiž skvělé limitky. A ne je conversky, ale i oblíbené vansky!

Takže které si vyberete?

CONVERSE X DR. WOO
Foto: archiv Converse

Pro tatéra Dr. Woo je to již druhá plodná spolupráce s Converse, kdy vznikla speciální limitovaná kolekce. Design siluety Chuck 70 odkazuje na tatérovu lásku k umění a designu. Modely navazují na Woovu fascinaci myšlenkou evoluce a zhmotňují ji přímo na plátno tenisky.

Doporučená cena, 3090 Kč

VAULT BY VANS & DISNEY
Foto: archiv Vans

Na nové limitované kolekci Vault by Vans & Disney se podíleli čtyři významní umělci: John Van Hamerslveld, Mister Cartoon, Geoff McFetridge a Taka Hayashi. Co kus to unikát a naprostý must-have pro všechny milovníky kultovních věcí.

CONVERSE X SUICIDAL TENDENCIES
Foto: archiv Converse

Converse představuje novou kolekci, která vznikla ve spolupráci s tvrdou americkou partou Suicidal Tendencies. Je oslavou nového alba Suicidal Tendencies, které vychází na začátku září.

Inspiraci, jak tyhle cool tenisky nosit, najdete v galerii. Můj tip: oblečte je k romantickým dlouhým šatům.

Čtěte dál