Naučte se flirtovat po telefonu: 6 textovek, kterým žádný muž neodolá

Nekonečné dopisování s vaším objevem vás už nebaví? Rozviřte konverzaci těmi správnými slovy...

Foto: Shutterstock

Slova mají kouzelnou moc. Mimo jiné umí i zaujmout muže, který zajímá vás. Většinou se dnes seznamujeme online a velká část konverzace se odehrává na displejích našich mobilů. Vztahový kouč Matthew Hussey, o kterém píšeme v červnovém čísle Harper's Bazaaru, radí flirtování po telefonu využít k tomu, abyste poodhalili svou osobnost. "Nepište jen nudně, co děláte, ale vložte do svých zpráv emoce," doporučuje.

Jak na to? Zkuste například tyto zprávy, které v rané seznamovací fázi podle kouče Husseyho zafungují.

1. Je dobře, že jsme kolegové / bydlíme od sebe tak daleko / jsme jenom kamarádi, protože by z toho byly jenom problémy…

Klasická hra na Romea a Julii. Slovo problém v tomto případě funguje jako červený hadr na býka.

2. Zrovna se chystám do sprchy a za chvíli jdu ven za kamarády. Co děláš ty?

Až se vás zeptá, co právě děláte, odpovězte mu nějak takto. Je to mnohem zajímavější, zároveň dostatečně casual a navíc mu tím implantujete do hlavy velmi sexy obrázek. Jen nepoužívejte tuto textovku příliš brzy a nepište ji někomu, koho sotva znáte. Jinak se pravděpodobně dočkáte jen žádosti o lascivní fotku.

3. Hele, můj poslední úlovek (+ vaše fotografie v nových šatech / saku / tričku)

Hlavně žádné spodní prádlo! Pochlubit se vaším novým přírůstkem do šatníku je roztomilejší a mnohem zajímavější než jen napsat, že jste byla na nákupech. Navíc mu tím dáváte nevinnou záminku k tomu, aby vám vysekl kompliment.

4. Škoda, že tu teď nejsi!

Tohle mu pošlete kdykoliv, kdy jste venku s kamarády nebo někde něco zábavného podnikáte. Jasná sdělení jsou sexy! Navíc bude pravděpodobně zvědavý, co kde vyvádíte, a konverzace se může rozvinout.

5. Tahle bunda by na tobě vypadala hrozně sexy! (+ fotka zmíněné bundy)

Komplimenty fungují na 100 %. A ukážete mu, že jste taky jen z masa a kostí a že vás přitahuje.

6. Ty, já, pizza, Hra o trůny, dneska. Přijď.

Někdy je fajn být pánem situace a taková pozvánka na rande na gauči se odmítá jen stěží. Jen pozor, tato zpráva je vhodná až po nějaké době randění, jinak je to jen nezávazný “booty call”.

Čtěte dál