Našli jsme boty podzimu

Hledáte ty pravé boty na podzim? My už je našli! V CCC obchodech můžete vybírat boty podle nálady pro každou příležitost. Nahlédněte s námi do zákulisí focení podzimních novinek.

Foto: archiv CCC

Nové trendy hýří lesklými materiály, nášivkami a aplikacemi v podobě cvočků. A jaká je barevná škála? V odstínech červené, hnědé, okrové, vínové a nesmrtelné černé klasiky. Sezóna podzimu se v CCC Shoes & Bags nese ve jménu elegance. V obchodech najdete kotníkové boty, kozačky na podpatku, polobotky, ale také biker boots nebo v posledních letech velmi oblíbená perka či zateplené tenisky. Každý tu pro sebe objeví ty pravé boty podzimu.

Poprvé se na prodejnách objevila značka kožené obuvi Gino Rossi. Vyznačuje se především elegancí, kvalitou zpracování a módním designem. Dále nabízí výběr prémiových bot Lasocki, fashion hitů DeeZee a mnoho dalších značek. Vybírat boty a doplňky v CCC obchodech vás bude zatraceně bavit!

Foto: archiv CCC

SOUTĚŽ!

Vyhrajte voucher na nákup bot nebo módních doplňků v obchodech CCC Shoes & Bags! Do soutěže se můžete přihlásit do 8. listopadu na stránce ccc.jenprozeny.cz. Na této stránce najdete i soutěžní pravidla.

Čtěte dál