Naomi Campbell novou tváří Pat McGrath Labs

Novou a zároveň první oficiální tváří kosmetické značky slavné make-up artistky Pat McGrath i v nádherných 50 letech. Naomi Campbell znovu a opět dokazuje, že věk je jen a pouze číslo.

Supermodelka a aktivistka Naomi Campbell, která nedávno oslavila své padesáté narozeniny, nyní přichází s další spoluprací. Tato významná žena se stala novou a oficiálně také první tváří kosmetické značky Pat McGrath Labs. Na základě zveřejněné kampaně kolekce Divine Rose dokonce můžeme říci, že jí byla korunována. 

Pat McGrath Labs je beauty značka, kterou v roce 2015 založila slavná britská make-up artistka Pat McGrath. S Naomi se setkala již v roce 1994 a od té doby jsou nerozlučné - za sebou mají nespočet projektů, módních přehlídek a obálek časopisů. McGrath se dokonce nechala slyšet, že ji považuje za svou múzu. Kdo jiný by tedy měl reprezentovat její značku? 

Divine Rose je plná zlatavých, měděných a růžových odstínů, které vás doslova okouzlí. Produkty již můžete zakoupit na oficiálních webových stránkách Pat McGrath Labs

Naomi se stala tváří nejen pro kolekci Divine Rose, ale bude zářit i v nadcházejících spotech a kampaních této kosmetické značky. Toto až pohádkové představení, které je uvedeno slovy Williama Shakespeara z Romea a Julie, je tedy pouze začátek dokonalého spojení Naomi Campbell a Pat McGrath. 

Čtěte dál