Najděte svůj dokonalý odstín

Blond barva je sexy. Umí zjemnit rysy ve tváři a dokáže z vás udělat bohyni.

Najít ten správný odstín není jednoduché, proto k tomu potřebujete profesionálního kadeřníka. Experti z L’Oréal Professionnel mají nejen šikovné přípravky, ale i ruce!

Foto: archiv L’Oréal Professionnel 

Najděte svůj dokonalý odstín v nejlepších salonech Expert, salon-expert.cz a používejte produkty na míru, které oživí vaši jedinečnou blond. Doporučujeme řadu Blondifier.

#contouring je technika melírovaní, založená na hře světla. Kadeřník vám vybrané prameny zvýrazní nebo ztmaví – a může vám tak obličej opticky prodloužit, případně jen rozzářit účes. Trend barvení #lehairbronzing se vytváří podobně jako nanášení bronzeru na tvář. Kdeřník vám při něm zvýrazní jen jednotlivé prameny, které ve výsledku vypadají jako políbené sluncem. Nadčasový způsob barvení je #balayage. Hraje si s přechodem mezi tmavší barvou vlasů u kořínků a světlejšími délkami. Přechody mezi barevnými prameny a zbytkem vlasů jsou velice přirozené.

VYHRAJTE VLASOVOU PÉČI

Soutěžte s L’Oréal Professionnel o novou vlasovou řadu Blondifier! V čem je unikátní? Zařídí, aby vám jedinečný blond odstín vydržel co nejdéle. Prodlužuje efekt barvení až do další návštěvy salonu. Navíc vaše blond vlasy vyživí a dodá jim lesk. Obsahuje totiž polyfenoly získávané z bobulí acai, které jsou výjimečnou složkou celé řady.

Soutěžní otázku i pravidla najdete do 31. 5. 2019 na najdisvujodstin.jenprozeny.cz.

Čtěte dál