Najděte svůj dokonale přirozený odstín

Najít vysněnou barvu vlasů je skoro tak těžké jako najít partnera na celý život. Obzvláště toužíte-li po studených odlescích a barvě, která neutralizuje nežádoucí podtóny. Řešení je ale velmi jednoduché – pokud se obrátíte na kadeřníky salonů Expert. Vyhrajte tu nejlepší péči!

Foto: archiv značky

Cesta k vytouženému odstínu barvy je snazší, využijete-li umění a znalostí profesionálních kadeřníků. Ti zhodnotí stav vašich vlasů, postarají se o jejich regeneraci a poradí, jaký střih vám bude s ohledem na vaše představy, osobnost i rysy tváře slušet. K tomu také pracují s těmi nejkvalitnějšími kadeřnickými produkty značky L’Oréal Professionnel. Byli to právě odborníci této francouzské značky, kteří vyzpovídali více než tisícovku žen. Zjistili tak, že ženy touží nejvíce po barvě na vlasy, která vypadá přirozeně, správným způsobem mixuje několik podobných odstínů a má studený podtón.

Na základě těchto požadavků pak vytvořili barvicí systém Majirel Color Cover. Ten nabízí intenzivně krycí odstíny, které zejména brunetkám udělají radost, doukážou totiž neutralizovat nežádoucí podtóny. S pomocí kadeřníka, který vám namíchá ten nejkrásnější personalizovaný odstín, tak dosáhnete toho nejlepšího výsledku, sytých a zářivých vlasů.

Najdětě svůj dokonalý odstín v nejlepších salonech Expert, salon-expert.cz.

VYHRAJTE TU NEJLEPŠÍ PÉČI NA VLASY

Prodlužte efekt barvy do další návštěvy v salonu a dopřejte svým vlasům kvalitní péči od L’Oréal Professionnel. Díky těmto profesionálním produktům budou vaše vlasy vyživené, hydratované a zářivě lesklé.

Soutěžte o 5x balíček vlasové péče a dopřejte svým vlasům to nejlepší i doma. Pravidla najdete na stránce najdisvujodstin.jenprozeny.cz.

TIP

Hledáte ten nejkrásnější účes? Inspirujte se na Instagramu pod hashtagem #lorealproczsk.

Čtěte dál