Nadčasová péče o vlasy

Stárnutí se neodráží pouze ve tváři, ale své nepřehlédnutelné stopy zanechává i ve vlasech. Chcete ztrátu lesku a pružnosti, ale také citlivější pokožku hlavy vrátit do původní kondice? Obraťte se s důvěrou na profesionální anti-age řadu Kérastase Chronologiste.

Řada Kérastase Chronologiste obsahuje totiž jedinečnou směs účinných látek, která se soustředí nejen na hydrataci a hloubkovou regeneraci vlasů, ale i na posílení kadeří a navrácení elasticity. Díky pravidelnému používání se stávají znovu zářivými, revitalizovanými a odolnými před poškozením.

Foto Archiv Kerastase

Hloubková očista a osvěžení vlasové pokožky

Svěřte detoxikační péči Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant, která současně napomáhá k odstranění až 96 % znečišťujících částic ulpívajících na vlasech.

Šamponová lázeň

Kérastase Chronologiste Bain Régénérant se postará o vyplnění a zpevnění vlasového vlákna. Důkladnou očistu a navrácení oslnivého lesku završuje regenerace, která je patrná již po 48 hodinách.

Transformace vlasového vlákna a intenzivní anti-age účinek

Díky revitalizujícím složkám v masce Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant vlasy získají o 87 % více výživy, omezí se jejich krepatění a stanou se odolnějšími.

Foto Archiv Kerastase

Termoochranná péče

Vysoké teploty během stylingu vlasů přispívají k jejich lámavosti a zcitlivění. Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant, však každý vlas obalí ochrannou vrstvou a nejenže tím odvrátí poškození až do 230 °C, ale zároveň zabrání krepatění.

Výživa, lesk a smyslná vůně

Olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum, kadeře provoní smyslností růžového čaje, perské limetky a lehkého dřeva a současně je vyživí, dodá lesk a odvrátí lámavost.

Hloubková regenerace

Bio-mimetický kaviár v séru Kérastase Chronologiste Sérum Universe má schopnost prameny hloubkově zregenerovat, dodat jim hebkost, výživu, prokazatelně lepší elasticitu a zářivý lesk.

Foto Archiv Kerastase

Čtěte dál