Na vlastní kůži: Zastavte čas a zbavte pleť vrásek, povadlých kontur i pigmentových skvrn

Vybrané čtenářky testovaly v rámci projektu Anti-aging omlazující produkty dermokosmetické značky Eucerin, které pomáhají minimalizovat časové ztráty. Redukují pigmentové skvrny, ztrátu pevnosti, objemu a další stopy času. Jsou krémy z lékárny účinnější než ty z drogerie?

Komplexní sortiment značky Eucerin nabízí řešení pro nejčastější indikace, které se objevují v ordinacích dermatologů. U všech výrobků Eucerin byla prokázána kožní snášenlivost a účinnost v klinických studiích - pro zdravou a krásnou pleť.

Foto archiv klienta

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity - proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiinu, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky a urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Pleť je na dotek pevná a hladká, vypadá svěží a zářivá.  

Eucerin Anti-Pigment - na hyperpigmentaci pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti

Sluneční záření, hormonální vlivy a stárnutí mohou vést k hyperpigmentaci, která se projeví jako tmavě zabarvené plochy či stařecké skvrny. Řada Eucerin Anti-Pigment byla speciálně vyvinuta na redukci hyperpigmentace pro sjednocenější a zářivější vzhled pleti. Produkty obsahují thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech.

Eucerin Hyaluron-Filler - anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

Řada Eucerin Hyaluron-Filler byla vyvinuta speciálně pro působení proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinace výrobků Eucerin s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a glycinem saponinem působí cíleně pro viditelné vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. 

Eucerin řada pro citlivou pleť

Produktová řada Eucerin zahrnuje také výrobky speciálně určené pro citlivou pleť - od výživných krémů a mastí přes šampóny a další vlasovou péči až po řadu čisticích pleťových prostředků, které pleť čistí jemně, ale účinně, aniž by ji vysušovaly. 

Foto archiv klienta

Verdikt HB Lovers

Hana: „Testovala jsem noční a oční vyplňující krém z řady Eucerin Hyaluron Filler. Oba přípravky jsou příjemně hutné, dobře se roztírají, pleť nedráždí a hydratují ji na dlouhou dobu. Pleť je po nich hezky naducaná a šťavnatá a menší vrásky vypadají vyhlazeně. Nevím, jak si časem poradí s hlubšími vráskami, ale po pár týdnech testování musím říct, že jsou to opravdu skvělé krémy a za sebe je rozhodně doporučuji.“

Lucie: „Co se týče odličovacího produktu na oči od Eucerinu, tak ten je za mě̌ úplně̌ skvělý́, nedráždí oči a během pár tahů je make-up pryč.“

Nikola: „Musím se pochlubit, že pár dní používám oční krém Eucerin, a i když bych tomu nevěřila, že by výsledky mohly být vidět tak rychle, tak mám opravdu kůži pod očima nějakou napnutou a jakoby vyplněnou a mizí i kruhy pod očima. I kolegyně v práci mi říkaly, že vypadám nějak odpočatě, že jsem se asi konečně vyspala. Takže za mě super!“

Čtěte dál