Na vlastní kůži: Účinná přírodní omlazující péče s výtažky z rostliny, která nikdy neuvadá

Vybrané čtenářky testovaly v rámci projektu Anti-aging omlazující pleťový olej L’Occitane Immortelle Divine, který pomáhá bojovat proti viditelným známkám stárnutí a dosáhnout tak pevnější pleti plné života. Jak obstál 100% přírodní olej u nelítostných HB Lovers?

Značka L’Occitane en Provence nabízí přírodní a organickou kosmetiku inspirovanou uměním de Vivre z jižní Francie a provensálským tajemstvím krásy. Používá tradiční postupy výroby a nejkvalitnější přírodní suroviny, z nichž se většina pyšní certifikací Ecocert. 

Foto archiv klienta

L’Occitane Immortelle Divine

Omlazující péče o pleť Divine koncentruje výjimečné účinky proti stárnutí pleti, kterými disponuje slaměnka z Korsiky. Tato rostlina nikdy neuvadá, a to ani po utržení. Laboratoře L'Occitane vyvinuly unikátní recepturu, kterou proměnily v komplexní péči o pleť. Díky tomu celá řada pomáhá v boji proti viditelným známkám stárnutí a navrací pokožce mládí. 

Omlazující pleťový olej Divine pomáhá dosáhnout pevnější pleti plné života. Je vyrobený ze 100% přírodních olejů a má lehkou, hedvábnou texturu s nemastnou konzistencí, která se snadno a rychle vstřebává. Pleťový olej L’Occitane Immortelle Divine dodá pokožce potřebné vyživení i hydrataci, obnoví její pružnost a revitalizuje ji zevnitř. 

Verdikt HB Lovers

Daniela: „Olej je moc příjemný. Má jemnou vůni a dobře se vstřebává, po použití jsem měla pocit, že se mi trochu zmírnily vrásky.“

Markéta: „Velice příjemný pleťový olej, určitě doporučuji. Aplikace je jednoduchá a po 14 dnech jsem viděla, že mi pomohl. Je velmi příjemný na pleti, dobře se vstřebá. Doporučuji používat i na dekolt, s tím to dělá divy!“

Iva: „Příjemná vůně i konzistence oleje. Je to můj nový večerní rituál.“

Čtěte dál