Na vlastní kůži: Luxusní omlazující péče s tajemstvím z mořských hlubin

Intenzivní omlazující maska z řady SeaCreation od německé kosmetické značky Babor obsahuje vzácné aktivní složky získané z hlubin moře. Co na ní říkaly čtenářky HB Lovers, které ji otestovaly v rámci našeho projektu Anti-aging?

Hluboko sahající krása vynesena na světlo

Zdroj pravé krásy leží hluboko na dně oceánů. Laboratoře Babor jsou o krok blíže k odhalení tohoto tajemství. Zelené mikrořasy, které zde žijí, a na nichž je řada SeaCreation postavena, jsou mimořádně odolné a zvládají veškeré zátěže mořského světa. Díky látkám, které při tom produkují, se stávají specialisty na anti-aging - umožňují buňkám zůstat déle mladé a zmírňují již existující projevy stárnutí.  

V kombinaci s proteinem Glycocéane GP3 a povzbuzujícím mikroorganizmem BABOR thermophilus tak tvoří SeaCreation The Mask unikátní Sea-telligent Complex, který zlepšuje funkce pleti, chrání pleť před předčasným stárnutím a výrazně zmírňuje stávající známky stárnutí. 

Výsledkem je obnovená krása: vrásky jsou výrazně zjemněny a pleť je viditelně pevnější. Kontury obličeje jsou nově vytvarovány, obličej získá pevnější a zřetelnější vzhled. Pokožka je povzbuzená a viditelně omlazená a má svěží růžový nádech.

Foto archiv klienta

Alena:Po otevření krásného balení mě velmi mile překvapila vůně masky. Jak název napovídá, maska obsahuje výtažky z mořských řas a chaluh, ty mají pleť hydratovat a dále hedvábné a perlové proteiny, které mají dodat pleti hedvábný pocit. Díky přiložené špachtli se do kelímku s maskou nedostanou nečistoty a bakterie. Maska se nemusí z pleti umývat, zbytky stačí vmasírovat do pleti, což je pro mě veliké plus.“

Pavlína: „Z masky jsem nadšená. Dělá přesně to, co slibuje. Vyhlazuje pleť, dodává jí energii a šťávu. Pleť zůstává díky proteinům hladká na dotek. Díky lehké krémovo-gelové konzistenci bude ideální i na léto. Masku budu používat dále a věřím, že Anti Age efekt bude ještě větší.“

Hlavní benefit produktu: rozzářená pleť po použití masky, glow efekt.

Čtěte dál