Na vlastní kůži: Kouzelné ampule skrývají sérum mládí

V rámci projektu Anti-aging jsme naše vybrané čtenářky nechali otestovat ampule Saffee, které proti stárnutí bojují hned třemi účinnými zbraněmi: vitamíny A, C a E, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou. Jak v testu na vlastní kůži obstály?

Intenzivní pleťová péče z Francie

Francouzská kosmetika Saffee kombinuje unikátní přírodní složky s hydratační kyselinou hyaluronovou a pomáhá každé ženě dosáhnout zářivé a zdravé pleti. Jejich koncentrovaná séra jsou specifická tím, že aktivní látky uzavírají do lipozomálního pouzdra. Díky tomu mohou účinné složky snáze pronikat do hlubších vrstev pleti a tam se postupně uvolňovat.

Intenzivní anti-aging péče v ampulích s koenzymem Q10 slibuje rozzářenou a viditelně omlazenou pleť již po pár aplikacích. Koenzym Q10 je tělu vlastní látka, jejíž produkce s věkem klesá. V těle ovlivňuje energetický metabolismus buněk, a tak napomáhá obnově pružnosti a hutnosti pokožky a také ke snížení výskytu vrásek.

Kyselina hyaluronová je proslulá svou schopností udržet optimální hydrataci v pleti. Intenzivní kúra s kyselinou hyaluronovou navíc v lipozomálním pouzdře kombinuje komplex vysokomolekulární a nízkomolekulární HA. Přináší proto dvojí efekt: okamžité vyhlazení drobných linek, dlouhodobé zpevnění kontur obličeje a vyplnění vrásek. Po týdnu používání je pleť viditelně hladší, plnější a mladistvější se zmírněnými známkami únavy a dalších projevů stárnutí.

7denní intenzivní péče s vitamíny A, C a E díky spojení tří vitaminů přináší okamžité oživení pleti, ale i dlouhodobou ochranu před oxidativním stresem, tj. proti všem projevům stárnutí. A.C.E. sérum zlepšuje elasticitu, sjednocuje tón pokožky a přispívá k jejímu rozzáření.

Verdikt HB Lovers

Zuzana: „S ampulkami jsem spokojená. Pleť je rozzářenější, dokonce se mi zmenší po každé aplikaci i trošku pupínky. Jen mi nesedí, že sérum zanechá na obličeji lepkavý film, večer to nevadí, ale na den pod make-up je to problém. Jinak jsem opravdu spokojená.“

Soňa:„Je to moje první zkušenost s ampulkami a jsem nadšená. Rychlé a jednoduché nanesení a po pár dnech jsou vidět účinky.''

Bára: „Testovala jsem sedmidenní noční kúru a produkt mi vyhovoval. Nejvíc mě bavilo balení v ampulkách, díky tomu jsem přesně věděla, jaké množství použít. Ráno jsem cítila, jak je pleť a dekolt hezky vyživený. Už jsem si objednala další dvě balení, za tu cenu jsou super.“

7denní i zkušební 3denní sety ampulek francouzské značky Saffee koupíte výhradně v síti parfumerií Notino

Čtěte dál