Na návštěvě u Poppy Delevigne

Inspirujte se bydlením britské herečky a modelky. Víme, kde seženete vybrané kousky z jejího království.

Značka H&M Home oznámila spolupráci s britskou herečkou a modelkou Poppy Delevigne. Jedná se o vůbec první ‘At Home With’ kampaň, představující sídlo známé osobnosti. Rozmanitý a barevný domov Poppy Delevigne posoužil nejen jako ohromující pozadí pro vybrané kusy nejnovější kolekce H&M Home, ale je také skutečnou inspirací pro bydlení, a to v každé místnosti. 

Foto: archiv H&M

Elegantní a přitom dosažitelný smysl pro styl Poppy Delevingne se lehounce pohybuje ze sfér filmu a módy k jejímu elegantnímu domu v západním Londýně, kde se mísí sluneční světlo, barvy, potisky a plyšové textury. Od kuchyně a ložnice až do obývacího pokoje a koupelny, se přímo dokonale hodí lesní zeleň a zemité tóny, stejně jako mosazné doplňky a měkký nábytek v tmavě růžové a houbové šedi. Jednotlivé kousky přitom jsou právě z kolekce H&M Home, které dodávají sídlu okouzlující a zábavnou náladu.

Foto: archiv H&M

“Domov je místo, ve kterém se obklopujete věcmi, které máte rádi. Díky této kampani jsem objevila tolik nových kousků, do kterých jsem se hned zamilovala. Je také skvělé spolupracovat s interiérovou značkou, která má tak široký výběr stylů, ze kterých si můžete vybrat. Sama ráda kombinuji různé materiály, povrchové úpravy a barvy, “ říká Poppy Delevingne.

“Je vždy vzrušující vidět produkty H&M HOME v reálném prostředí. A nejinak tomu bylo i u domu Poppy. Má takový ten zábavný osobitý styl a miluje hru s barvami, kterými odděluje atmosféru jednotlivých místností. Mít kampaň v jejím domě a navíc přímo s Poppy v hlavní roli mi připadalo úplně přirozené. Jak z estetického, tak z inspirativního hlediska,“ říká Camilla Henriksson, Head of Marketing and Communication H&M HOME.

Foto: archiv H&M

Kampaň ‘At Home With Poppy Delevingne’ bude celosvětově zahájena ve čtvrtek 15. srpna a nové produkty se objeví v obchodech a online na stránce hm.com tentýž den.

Čtěte dál