Must-have sezóny: Perfektně padnoucí boty a skvělá kabelka

Intenzivní barvy a odvážné obrazy, zvířecí motivy, cvoky a řetězy na kabelkách, boty se zajímavou konstrukcí a podpatky. Takový je podzim pode značky Kazar.

Foto: Ina Lekiewicz

Boty a kabelky značky Kazar jsou známé pro svou nejvyšší kvalitu a jedinečný styl v souladu se světovými módními trendy. Již téměř 30 let působí na trhu a má 50 butiků v Polsku, butiky v České republice a Maďarsku. Produkty se dají koupit také on-line na www.kazar.com.

V nové kolekci hraje Kazar silnými barvami: sází na velmi ženskou vínovou, dále žlutou, vedle níž nelze projít lhostejně, a odstíny modré v matné i lesklé verzi. Nezáleží na tom, jak se nosí – ve stylu "colour block" total look, nebo jen jako jednotlivé akcenty – projektanti mysleli na všechny možnosti, když navrhovali  boty a doplňky v monochromatických verzích, či míchali barvy v motivech připomínajících puzzle, nebo se snažili vyvolat dojem tvorby Picassa.

Foto: Ina Lekiewicz

Kromě barvy hrají klíčovou roli i materiály. Lakovaná kůže je v této sezóně hlubší, ukrývajíc pod lesklou vrstvou metalizovanou texturu v tmavě modrém nebo vínovém odstínu. Hadovitý vzor v intenzivním odstínu žlutého nebo matného zlata dodá každé stylizaci osobitý charakter. Holografické zlato vytlačené geometrickými motivy na povrchu je dalším silným akcentem, který zajisté upoutá pozornost.

Foto: Ina Lekiewicz

Propozice Kazar, to nejsou jen barvy a textury vysoce kvalitních materiálů. Kabelky, které se nosí na bocích, podpatky připomínající kužely, ozdoby ve stylu piercingu nebo vzory tvořené tkaničkami na klasických modelech bot a kabelek – to je další z velmi silných podzimních trendů viditelných v kolekci. Doplníte-li svůj styl hodinkami, šátky, pásky nebo peněženkami z naší nabídky, uděláte tečku nad "i" v každodenních stylizacích. Kazar splňuje rozmanité potřeby žen, což umožňuje bavit se trendy v každé situaci – bez ohledu na to, zda se jedná o oděv do práce, na elegantní schůzku, nebo na neformální setkání s přáteli.

Jednotlivé kousky z kolekce si prohlédněte v galerii.

Čtěte dál