Mokasíny - boty, které ovládly letošní podzim

Pohodlné jako tenisky, univerzální a elegantní i na večer do společnosti. V těchto botách můžete prochodit celý podzim.

Mokasíny nyní zažívají svůj moment. Nosí je všechny stylové ženy světa a ty klasické od Prady jsou vidět snad ve všech zákoutích Instagramu. Nemusíte rovnou sahat po designérských kouscích. Krásné najdete ve všech cenových kategoriích a věřte, že je jen tak nezujete. 

Vysoké ponožky zažívaly období schovávání, ale s příchodem barevných verzí se začaly více objevovat na očích, ať už u mužů či u žen. Později se začaly nosit i do tenisek, kotníčkových bot a nyní se přidávají i dámské mokasíny, u kterých platí, že ukazovat ponožky je více než povoleno. 

Mokasíny jsou nové „ugly trainers“ či bílé tenisky. Dají se nosit kdykoli a kamkoli. Skvěle vypadají k džínům, sukni i šatům. Obléct do nich můžete klidně vysoké ponožky jakékoliv barvy a struktury, je to jen na vás. Nebojte se ani vysokých bílých ponožek a krátké sukně. Look neposlušné školačky můžete rozbít koženým kabátem či trenčkotem. Skvěle vypadají ke koženým kalhotám a tričku s širokými rameny. Možností je nekonečno a my pro vás máme inspiraci v podobě povedených looků známých osobností. 

Jak tyhle stylové a pohodlné boty obouvají naše oblíbené influencerky? 


Které budou vaše?

Čtěte dál