Módní trendy, které nyní vládnou Instagramu

V dnešní době jsou trendy nejen díky Instagramu ještě instantnější i rychlejší. Módní stylista Filip Vaněk pro vás každý týden vybere, co on považuje za trendy a co ho baví v módním on-line světě.

Foto: IMAXtree

Co mě momentálně baví nejen na Instagramu, ale celkově v módě, jsou zemité barvy a jejich odstíny v ideální kombinaci s modrou či světlými tóny. Já osobně ve svém šatníku volím klasickou camel barvu. Neměla by chybět ani vám.

Pokud sáhnete po camel barvě a zemitých tónech, oživte je výraznou kabelku vínové nebo bledě modré barvy - působí to svěže.

Vysoký pas mne baví nejen na ženách, ovšem právě Adéla s tímto trendem umí skvěle pracovat.

Sofistikované kabáty, to je moje.

Tady ani není třeba moc slov, stejně jako není třeba moc věcí k dokonalému stylingu. Slaměné doplňky mě vždycky fascinovaly, stejně jako žena v klobouku. Působí to tajemně a ultra luxusně.

Jestli existuje jedna jediná taška, kterou bychom měli mít tuhle sezonu, volil bych Padded Cassette Bag od Bottega Veneta.

Každou sezónu se k němu vrátíme, nikdy nevyjde z módy a přijde mi vlastně nejzajímavějším kusem šatníku, se kterým se dá dělat tolik věcí. Baví mne i k obyčejné šedé mikině a teplákům, jen tak přehozený nebo volně rozepnutý - klasický trench coat!

Čtěte dál