Módní minimalistky z Instagramu

Jak vypadat dobře za jakékoliv situace? Odpovědí je funkční minimalismus.

Foto: archiv Instagramu @oljaryz

Být módní minimalista nemusí znamenat, že máte 30 základních kousků v přírodních barvách a dál nic. Minimalista je každý, kdo miluje jednoduchost, funkčnost a praktičnost. Šatník plný vzájemně kombinovatelných kousků může být často zábavnější, než skříň plná barev a komplikovaných kusů oblečení, pro které se nakonec stejně nenajde vhodná příležitost. 

Většina z nás nemá chuť experimentovat každý den. Chceme něco, co bude funkční, slušivé, pohodlné a nebudeme to chtít v půlce dne svléct nebo se převlékat před večerní schůzkou u vína. 

Plná skříň může být také velmi praktická, pokud ji naplníte kousky, jež se hodí ke všemu. Budete pak využívat celý obsah skříně a nebudete tedy nosit pouze dvacet procent vašeho oblečení

Pánská saka, košile, praktické kalhoty, padnoucí džíny a jednoduché kabelky. To jsou přesně ty pravé kousky, jež nesmí chybět ve vašem šatníku! Můžete je nosit v každou večerní i denní hodinu. Jednoduše jen měníte doplňky, make-up a účes podle situace. 

Všechno budete moci kombinovat se vším a tím pádem budou možnosti vašeho šatníku neomezené. Limity často podporují kreativitu o to víc. Vybrali jsme módní dámy, které jsou toho dokonalým důkazem. 

V barvě je sice jen tak nepotkáte, i tak nám ale přijde, že jejich outfity barevně působí. Hravost a originalitu u nich zastupují zajímavé střihy, různé velikosti, neobvyklé kombinace a především dokonalé a kvalitní kousky. 

Které ženy libující si v minimalismu nás na Instagramu baví nejvíce?

Čtěte dál