Módní ikona mezi chytrými telefony

Unikátní design se zcela novým ohebným displejem, luxusní fialová nebo elegantní černá barva a prémiové provedení. Samsung Galaxy Z Flip je nový ikonický telefon, který se díky svým kompaktním rozměrům vejde do každé kabelky.

Foto: archiv Samsung

Výběr nového mobilního telefonu může být kolikrát oříšek. Aktuální trh nabízí mnoho variant, a tak je těžké, vybrat tu správnou. Pokud však hledáte něco, co bude kromě špičkové technologie také jedinečným a stylovým módním doplňkem, máme pro vás tu pravou volbu. Samsung se této výzvy zhostil a představil telefon, který se právem může zařadit mezi revolucionáře v designu mobilních telefonů. Skládací „véčkové“ provedení s čistým, vyváženým a luxusním vzhledem dalo vzniknout stylovému hitu mezi telefony, který si snadno spletete s pudřenkou či zrcátkem.

Tento módní doplněk pro náročné ovšem nezaostává ani v oblasti nejnovějších technologií. Samozřejmostí je kvalitní 7,6" displej Infinity Flex s výkonným fotoaparátem, který v kombinaci se skládacím mechanismem přináší zcela nové možnosti. Telefon složte, otočte, postavte, hledejte nové perspektivy a úhly, ať už budete fotit rychlé selfie či točit nový vlog. Se Samsung Galaxy Z Filip je vše možné. Pokud telefon postavíte na rovnou plochu, displej se automaticky rozdělí na dvě obrazovky: horní fotí, dolním ho ovládáte. Obrazovka rozdělená na dvě poloviny umožní nejen nastavení videa během natáčení v reálném čase, ale je také zárukou efektivního multitaskingu. A přiznejme si, to se v dnešní urychlené době vždy hodí. 

Foto: archiv Samsung

Ultraširoký fotoaparát je u Galaxy Z Flip jako stvořený k tvorbě kvalitního obsahu. S 12 megapixely a 123° úhlem záběru povýšíte své fotografie a panoramata o úroveň výš. Přidávejte efekty, hrajte si s barvami, rozmazávejte pozadí. Meze se vám nekladou. Kromě skvělých fotek můžete natáčet kvalitní videa, která se následně díky rozlišení 4K přehrají tak, jak jste jej viděli i ve skutečnosti. 

Samsung Galaxy Z Flip vám radikálně změní zážitky s telefonem. Jedinečné spojení luxusu, designu a technologie dalo za vznik nadčasovému módnímu hitu. A věřte nám, ten si nemůžete nechat ujít.

Foto: archiv Samsung

Čtěte dál