Mingle vztahy jsou in! Víte, o co jde?

Slyšeli jste už někdy výraz "mingle"?

Foto: Harpers Bazaar UK

Takové vztahy jsou momentálně horkým trendem, který se dostává i k nám. Samotné značení "mingle" vychází z anglického "married but single" - tedy ženatý, ale svobodný. Ale pozor, neznamená to to, co si myslíte...

Dnes je stále více lidí, kteří se děsí závazků. Nechtějí se vzdát své samostatnosti, mají svůj svět, plány, a i když mají rádi vztahy, být sám za sebe je pro ně prvořadé. Být mingle znamená být s někým ve vztahu, klidně i v manželství, ale přesto mít vlastní prostor. Vlastní byt, život, kariéru bez toho druhého a s partnerem se vidí jen tehdy, když na to mají čas a chuť.

Zní to ideálně, nebo?

Být nezávislým nemusí být špatné. Ale uměli byste žít v manželství, kde nevíte, co ten druhý dělá? Takové vztahy zvládají jen lidé, kteří nemají problém s důvěrou a není v nich ani špetka žárlivosti. Jinak byste se z toho zbláznili. Být mingle neznamená, že můžete randit s desítkami dalšími, ale nezapomínejte, že když budete partnerovi poskytovat až příliš velký prostor, může se začít cítit nechtěně. Pokud se budete setkávat jednou týdně, možná to bude zpočátku vyhovovat oběma, ale později se tak či tak jeden začne trápit. Takže dříve, než se pustíte do něčeho podobného, ​​dobře si zvažte, zda jste vhodnou osobou udržovat takový "vztah".

Čtěte dál