Milý Ježíšku!

Co si redaktoři Harper's Bazaaru přejí pod stromeček?

Foto: archiv

Napsali jsme Ježíškovi, po čem naše srdíčka prahnou. A na budget jsme při tom rozhodně nekoukali... Stejně tak, jak to dělají děti.

Nora Grundová
Foto: archiv Hermés
Nora Grundová

Šéfredaktorka

Na Vánoce si nejvíc přeji volný čas, je to pro mě nejvzácnější komodita a nejvíc mi chybí. Ovšem pak jsou tu dárečky, které mi rovněž udělají radost - jsou to především letenky - do Benátek, do Říma, do Tel Avivu, do Šanghaje, do Mahé. Teď jsem si zrovna přes Kiwi koupila letenku do Turecka. Dále ráda dostávám vouchery na nekonečné množství ájurvédských masáží. A svá přání bych zakončila hodinkami od Hermès Cape Cod s hnědým nebo oranžovým dvojitým řemínkem. Font číslic na ciferníku je jeden z nejkrásnějších, co znám. Díky, Ježíšku.
Kristýna Mazánková
Foto: archiv Zorya
Kristýna Mazánková

Redaktorka

Ježíšku, zhoršil se mi zrak, a abych mohla i na dálku rozeznávat lidské osoby od sloupů elektrického vedení, potřebovala bych pěkné dioptrické brýle. Můžou být takřka neviditelné, jen z takových tenkých drátků. Třeba Japonec Yohji Yamamoto takové jistě umí. Taky v knihovně mám trochu místa na nějaké pořádné designové bichle, skvělý výběr mají v Booktherapy, mohou být o módě, o designu, o jídle… A taky mám Ježíšku nahatá ouška, jistě by se dala krásně přikrýt náušnicemi od Zorya, mají na sobě pár surových diamantů, ale to snad ani nestojí za řeč. A Ježíšku, sbírám také oděvy pro soukromé muzeum Hany Zárubové, takže třeba šaty od ní, ty se hodí každé ženě, a kabátek přes ně, ten taky. Díky!

Zdenka Tomis
Foto: Zdenka Tomis
Zdenka Tomis

Kosmetická editorka

Přála bych si psa. Šíšu. Jako má Marti Maty ❤️ A kabelku od Pavla Brejchy!

Karolína Otevřelová
Foto: archiv Saint Laurent
Karolína Otevřelová

On-line Content Manager

Moc bych si přála kabelku Saint Laurent. Je totiž strašně krásná a nutně bych potřebovala černou klasickou kabelku. Už jsem si jí zkoušela v Pařížské 17 a nemusíš se bát, sluší mi. Kdybys jí tam nemohl najít, tak je na poličce naproti výloze. Děkujuuuu!!!

Veronika Miškovská
Foto: archiv Cartier
Veronika Miškovská

Zástupkyně šéfredaktorky

Pokud bych měla být neskromná, tak bych si pod stromeček přála hodinky Tank od Cartier. Upnula jsem se teď k hodinkám s hranatými pouzdry a tyhle z hlavy dostávám jen těžko. Toužím taky po setu křišťálových sklenic od značky Rückl, od které bych doma chtěla mít vlastně všechno. A pokud by Ježíšek měl ještě síly, pak samozřejmě klasiku v podobě kabelky 2.55 od Chanelu. Pokud bych měla být skromná, pak bych si prosila knihu Komturova smrt od Murakamiho a aspoň týden klidu na to, abych si ji mohla přečíst.
Lucie Kratochvílová
Foto: archiv Le Labo
Lucie Kratochvílová

Externí on-line redaktorka

Přála bych si parfém Santal 33 od Le Labo :) Tu vůni miluju, už několik let si říkám, že si ji určitě příští měsíc koupím, ale nikdy se neodhodlám... A kdyby měl Ježuch neomezený rozpočet, tak momentálně moje srdce prahne po kabelce od The Row.
Jiří Hofbauer
Foto: archiv Louis Vuitton
Jiří Hofbauer

On-line redaktor

Osobně jsem toho názoru, že k Vánocům se nemají dávat praktické dárky. Nic primárně užitného. Obdarovaný by si měl především připadat opečovávaný a rozmazlovaný. Proto nebudu zbytečně skromný a přiznám, že letos by mě hodně potěšil batoh značky Louis Vuitton. Batohů mám několik a nosím je prakticky každý den. Jak mě už poučil Dior Homme, do kvalitního batohu se vyplatí investovat.

Polina Polkovnikova
Foto: archiv 
Polina Polkovnikova

Brand manažerka

Přeji si nové křeslo a komodu, co jsem si vybrala na novoretru:) Potom bych si hodně přála lyžařský kurz od Káji (samozřejmě s výsledky ihned) a potěšila by mě i jakákoliv kniha o umění nebo architektuře od Taschen nebo svíčka Byredo nebo Cire Trudon :-)

Čtěte dál