Milujete tanec? Učte se od těch nejlepších v nové taneční škole School of dance

Vždy jste se rozplývali nad profesionálními tanečníky a toužili jejich um vlastnit? Nyní se vám naskytla příležitost se jim alespoň trochu přiblížit. Profesionálové Nikola Márová a Michal Štípa zahajují letní semináře a podzimní kurzy tance ve své nové taneční škole School of dance.

Foto: archiv School of dance

Taneční sny se vám díky nové taneční škole School of dance mohou začít plnit, a to přímo pod vedením profesionálů. Založili ji a vedou první sólisté baletu Národního divadla Nikola Márová a Michal Štípa. V září 2020 zahájí v centru Prahy na Vinohradech své taneční lekce, ale již od srpna 2020 probíhají kurzy klasického tance v rámci letních seminářů. Jestliže vás tanec vždy lákal, neváhejte a přihlaste se. Stále zbývají volná místa. 

V celkové nabídce taneční školy jsou dále kurzy tance na špičkách pro širokou veřejnost. Čekají na vás lekce moderního a lidového tance, jógy, a dokonce i silent jógy. Vybere si tedy každý, dle svých požadavků a přání. Navíc se zde setkáte s individuálním přístupem a pokud patříte mezi stydlivé začátečníky nebo čistě chcete plnou pozornost, můžete si po domluvě s lektory zařídit individuální lekce. 

„Otevření vlastní taneční školy je naším splněným snem. Chceme předávat bohaté zkušenosti, které jsme získali na jevištích divadel po celém světě, a především v dlouholetém angažmá v Národním divadle v Praze. Naše přání je poskytnout průpravu na profesionální světové úrovni všem, kteří se chtějí baletu věnovat intenzivně, ale také těm, kteří chtějí tančit jen pro radost,“ říkají Nikola Márová, primabalerína Národního divadla, a Michal Štípa, emeritní první sólista baletu Národního divadla.

Na lekce s Nikolou Márovou i Michalem Štípou se může přihlásit široká veřejnost, a tak vás nemusí zastavit pomyšlení a strach, že jste se s tancem doposud setkali pouze v roli diváka. Vůbec nevadí, že jste nikdy netančili. Můžete si splnit sen a učit se od nejlepších tanečníků u nás. Lekce jsou určené pro děti i dospělé, od úplných začátečníků až po profesionální tanečníky. Vybere si zde zkrátka opravdu každý. My už jsme se zapsali, a co vy? 

Více informací včetně možnosti přihlášení naleznete na www.schoolofdance.cz.

Čtěte dál