Milion splněných snů

Šperkařský dům Bvlgari a Save the Children spojily své síly s jedním snem: posílit děti prostřednictvím vzdělávání.

Foto: archiv Bulgari

Každý sen začíná vizí – ale pouze s odhodláním, péčí a odvahou se sny stávají skutečností.

Společné hodnoty svedly dohromady značku Bvlgari a organizaci Save the Children už v roce 2009. Zejména pak snaha pomáhat dětem prostřednictvím lepšího vzdělání. A to je i věc, na níž stojí jejich aktuální spolupráce.

Již téměř deset let spolupracuje Bvlgari a Save the Children a každý rok si partneři stanovují ambicióznější cíle. Za vznikem kolekce šperků Save the Children stál hlavně jejich cit a péče. Na pomoc dětem se tak i díky šperkařskému umu vybralo úctyhodných 85 milionů dolarů. Bvlgari a Save the Children prosazují především právo na vzdělání. Razí ideu, že vzdělání je právo, ne privilegium a je stejně důležité jako třeba jídlo. Navíc má moc měnit životy lidí k lepšímu.

Sny nemusí vždy zůstat jen snem – mohou se stát skutečností.

Před devíti lety jsme začali spolupracovat s organizací Save the Children. Měli jsme odvážný sen: mocí, kterou má vzdělání, pomoci milionu dětí k lepší budoucnosti,vysvětluje generální ředitel Bvlgari Jean Christophe Babin. „Stejně jako vzácný šperk, i sen začíná v říši představivosti. Před téměř deset lety jsme měli sen, na nějž jsme velmi hrdí – a podařilo se nám pomoci splnit sen více než milionu dětí. Nyní chceme jít ještě dál – s ambicí, odvahou, smyslem pro dokonalost a neochvějným odhodláním plnit ještě více dětských snů. Když se splní dětský sen, tak je navždy #madereal.”

#Madereal je novým tématem partnerství Bvlgari a Save the Children, které chce dát hlas těm, jejichž životy se díky této iniciativě obrátily navždy k lepšímu.

#Madereal vypráví příběhy pěti mladých lidí z různých koutů světa, kterým značka Bvlgari a organizace Save the Children pomohly, a které spojuje sdílená touha vyjádřit poděkování.

I několik známých osobností se přidalo se svými díky ke značce Bvlgari a organizaci Save the Children a vyzvaly vlastní followery, aby se podělili o své díky s hashtagem #madereal. Jsou jimi Lily Aldridge, Jon Kortajarena, Nadine Nassib Njeim, Margaret Zhang, Amanda Steel, Eva Green, Shu Qi, Kitty Spencer, Matteo Bocellia Laura Harrier. Osobnosti vyzvaly vlastní followery, aby se podělili o své díky s hashtagem #madereal.

A tak se píše souvislý příběh lidí po celém světě, který krásně ladí s předvánoční atmosférou. 

Čtěte dál