Miley Cyrus se tajně vdala

Nothing Breaks Like A Heart

Museli se rozejít, museli se zamilovat do někoho jiného a rozejít se, aby se znovu potkali, znovu se do sebe zamilovali a dva dny před štědrým dnem se tajně vzali. Zpěvačka Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth si po deseti letech řekli „ano“.

Stalo se tak o posledním adventním víkendu během obřadu, kterého se účastnili jen členové rodiny a pár přátel. V jednoduché róbě s vlečkou a spadlými rameny z bílého saténu z ateliéru Vivienne Westwood vypadala zpěvačka božsky.

Miley radostnou zprávu oznámila světu prostřednictvím instagramového účtu, kam přidala intimní fotografie zamilovaného páru, který se choulí k sobě a užívá si svého štěstí. A pak že pohádky neexistují.

Ještě před Vánoci vydala Miley novinkový song Nothing Breaks Like A Heart. Track, na kterém se autorsky podílel hudebník a producent Mark Ronson, doprovází i videoklip. Agresivně pojaté čtyřminutové video zobrazuje Miley, jak v mercedesu ujíždí před policejním konvojem.

Auto v klipu slouží jako jakýsi vyrovný výstřel, aby lidi zastříhali ušima a začali vnímat svět kolem sebe. Miley tak projíždí kolem katolických farářů v strip baru, holčiček na střelnici, i zběsilým davem během black friday.

Miley v klipu pronásledují i pozemní i letecké hlídky policie, přesto nejsou schopny ji dostihnout. Jakoby vlastně ani nechtěly. Video je tak přímou kritiku naší společnosti. Dává nám najevo, že je něco špatně. Ke změně se nikdo nemá, a lupiče nikdo chytat nechce.

Zásadní je i text písně, který se jasně váže k jejím vztahu s Liamem Hemsworthem. „Tenhle svět ti může ublížit. Pořeže tě a zanechá po sobě jizvu... Nic se nezlomí tak jako srdce“ zpívá Miley. Část o „hořícím domě, z kterého nic nezbylo“ připomíná listopadové požáry v Kalifornii, během kterých lehl popelem i Liamův dům. Stejně tak část „...pamatuješ si, co jsi mi řekl, když jsme byli opilí v Tennessee?“ odkazuje pravděpodobně na silné vyznání lásky, možná žádost o ruku v jejím rodném státě.

Čtěte dál