Michael Kors vás při oslavách 40. výročí značky vezme rovnou na Broadway!

Nechyběla ikonická jména modelingu, dechberoucí looky a jedinečná lokace. Michael Kors slaví ve velkém stylu!

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Jak se říká, „Show must go on!“ a ví to i Michael Kors, který tuto zprávu do světa poslal pomocí dechberoucí přehlídky na počest 40. výročí své stejnojmenné značky. Představené looky zároveň prezentují jeho kolekci pro podzim/zimu 2021.

Broadway, která je za běžné situace plná světel, dění a diváků, byla kvůli pandemii víc jak rok uzavřena. Nyní ale díky triumfální přehlídce Michaela Korse, která se včera konala na ulici West 45th a v Shubert Theatre, opět ožila, a to ve velkém stylu!

Tuto výjimečnou přehlídku šly ty největší hvězdy modelingu, které byly součástí mnoha Michael Kors přehlídek za poslední roky. Nechyběly mezi nimi například Bella Hadid, Naomi Campbell, Shalom Harlow, Helena Christensen, Liya Kebede, Karen Elson, Paloma Elsesser, Precious Lee nebo Alek Wek.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Před samotnou přehlídkou si dal návrhář záležet na jejím uvedení. Vše začalo ráno živým vstupem Michaela Korse z Times Square, v rámci kterého vyjádřil svou podporu divadlu, jež je kromě módy jeho další obrovskou vášní. Následovalo předtočené video z jeho oblíbené restaurace Sardi’s, kterou Michael pravidelně navštěvuje před zhlédnutím každého představení. Zde za pomoci zoom callů ožila stěna původně plná karikatur hvězd, které jsou na Broadwayi jako doma - Bette Midler, Chita Rivera, Bernadette Peters, Kristen Chenowith a Billy Porter. Ti nejen že pogratulovali slavnému návrháři k tomuto výročí, ale také diváky seznámili s možností přispět do fondu The Actors Fund, který v této těžké době pomáhá lidem, jež se živí divadlem, tancem, operou, hudbou, herectvím, účinkováním v televizi nebo v rádiu. 

Show na ulici West 45th zahájila kanadská modelka Shalom Harlow. Kolekce obsahovala mnoho Michael Kors ikonických designů a odehrávala se v neutrálních odstínech slonoviny a šedé, ale nechyběla ani výrazná červená nebo elegantní černá. Co se týče materiálů, tak byla paleta také široká, od pleteniny, přes lesk až po kožešiny.  

Modelky si to z ulice West 45th namířily rovnou do Shubert Theatre, kde zaujaly místo v hledišti a sledovaly finále v podobě vystoupení Rufuse Wainwrighta, Grammy nominovaného zpěváka a skladatele, který zvolil mix ikonických skladeb: City Lights, New York State of Mind a There’s No Business like Show Business. Na závěr se k němu na pódiu přidal uznávaný, a nejen tento večer opěvovaný, návrhář Michael Kors. 

Přejeme šťastné 40. výročí a mnoho dalších úspěšných kolekcí!

Čtěte dál