Mercedes-Benz Prague Fashion Week slučuje dvě sezony do jedné

Čeká nás sloučení jarní a podzimní edice. Máme se na co těšit!

Foto: MBPFW, Evelin Kask              

Po odložení Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku z březnového termínu nyní přichází nová informace o tom, kdy se představí kolekce FW20. Vzhledem k aktuální situaci a k jednotlivým bezpečnostním opatřením se organizátoři MBPFW rozhodli o sloučení jarní a podzimní edice do jedné, a to v termínu od 4. do 11. září 2020.

Návrháři mohou tak návštěvníkům prezentovat kolekci FW20 formou see-now-buy-now, nebo si zvolit tradiční model a uvést kolekci SS21.

„Rozhodnutí, s jakou kolekcí se chtějí na zářijové edici návrháři prezentovat, necháváme tentokrát zcela na jejich uvážení. Chceme lokální návrháře, jejich tvorbu a módní průmysl maximálně podpořit. Naším cílem je zachovat původní skladbu programu, a tu doplnit i o další nové prezentace. Zachován zůstane také koncept dvou přehlídkových stagí: Mercedes-Benz stage a Zalando stage a rovněž soutěž pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent,“ říká Lukáš Loskot, CEO Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Místo zůstává nezměněno a projekt se tak uskuteční v unikátních prostorách kláštera sv. Gabriela. Kompletní program můžeme očekávat na webových stránkách MBPFW nejpozději do konce června 2020. 

V červnu 2020 se také spustí prodej vstupenek na zářijovou edici. Těm, kteří již měli z předprodeje zakoupené vstupenky na březen 2020, budou prostřednictvím portálu www.goout.net peníze vráceny. Aktualizována bude také distribuce pozvánek. 

Čtěte dál