Menswear, athleisure a další módní trendy, jichž se nemůžeme dočkat

Po jakých módních trendech pokukujeme pro nadcházející dny?

Letos si s námi počasí dost zahrává, ale vypadá to, že se jaro pomalu ale jistě ujímá vedení. Náladu si tak zlepšujeme nejen knížkami, svíčkami, dobrou kávou, ale hlavně plánováním jarních outfitů. Letos se dokonce dle módních předpovědí zdá, že jarní garderobu máme z části zajištěnou - stačí se prohrábnout šatníkem vašeho partnera, tatínka či jiného blízkého muže a zabavit vše, co nenosí. Menswear totiž ženám sluší. A ví to i zpěvačka Anet X, která rozjela hashtagem #menswearlooksgreatonyou na Instagramu vlnu sdílení oblíbených pánských kousků. 

Tím ale výčet jarních trendů nekončí. Pokud se stále nutíte do cvičení, ale motivace nikde, zkuste trik fit blogerů - prostě na sebe oblečte cvičební úbor hned jak vstanete, ať jste ready a nemáte žádnou výmluvu. My jsme pro, jen momentálně nemůžeme zaručit, že v legínách budeme opravdu svolnější a vrhneme se na jógamatku nebo vyběhneme do ulic. Co ale víme určitě je, že v legínách se skvěle pobíhá nejen po domě, ale i po nákupech. Nebo vyrazte na dlouhou procházku rychlochůzí. Athleisure je letos jedním ze žhavých trendů na jaro. Nosit ho můžete i pokud si vy a sport úplně netykáte. 

No a pak už stačí jen přezout se z černých vysokých šněrovacích bot do barevných tenisek, obléct velké sako, vaše oblíbené kožené kalhoty ustřihnout na šortky a jste připravená. Jaro už opravdu může přijít. 

Čtěte dál