Máte v šatníku všechny základní kousky?

Máme pro vás seznam!

Foto: Imaxtree

V módě jsou určité kusy oblečení, které by měla mít v šatníku každá žena bez ohledu na věk, povolání nebo finance. Takové „malé černé“ jsou například nesmrtelný kousek. Nemyslíte?

Není žena, která by se alespoň jednou nedostala do situace, že „nemá co na sebe“. Každá to známe. Někdy je to pravda a někdy máme pouze takový pocit. Pokud máte v šatníku základní kousky, které nikdy nevyjdou z módy, vždy nějaký chic outfit vytvoříte. Pojďme spolu tedy zkontrolovat, zda vám něco z tohoto seznamu nechybí!

Foto: Imaxtree

Černé džíny

Klasika je klasika a černé upnuté džíny nikdy nic nezkazí. Můžete je obléknout na rande, procházku, kafe s kamarádkou, ale i na neformální akci v kombinaci s košilí a sáčkem.

Foto: Imaxtree

Bílá košile

Černá a bílá je základ módy. Není tedy žádné překvapení, že klasická bílá košile zaujala místo v našem seznamu. Hodí se na různé příležitosti, dá se velmi snadno kombinovat a případně i vrstvit.

Foto: Imaxtree

Basic bílé triko

Klasické bílé tričko je chameleon. Můžete ho vzít jako základ pod sako nebo samostatně k džínům. K sukni zvolte kus z kvalitnějšího materiálu a elegantní look je na světě. Nemluvě o kombinaci s černými džíny a křivákem. Klasika, která nikdy neomrzí.

Foto: Imaxtree

Sako

Sako je základ a každý, nejen ženy, by ho měl mít ve skříni. Ihned váš look zelegantní. Vezmete ho ke kalhotům, ale i sukni či šatům. Kombinovatelnosti se meze nekladou. Pokud jste odvážnější typ, sáhněte krom černého i po jiné barevné variantě a nebo po oversized!

Foto: Imaxtree

Kožená bunda – křivák

Křivák je kousek, který se opět drží již několik let, jen se sem tam obměňuje. Koženou bundu můžete nosit napříč různá roční období. Záleží jak ji zkombinujete a v jakou část dne ji vynosíte. Velmi praktická je jak na jaře, kdy ji můžete vzít pouze na slabší svetr. V létě jako přehoz přes šaty, když se večer ochladí. Na podzim krásně zahřeje v kombinaci i se svetrovými šaty a pokud si myslíte, že tím to končí, tak jste na omylu. Zkuste bundu v zimě vzít přes teplý svetr, pod kterým máte další vrstvy z tílka a trika, a k tomu šálu. Uvidíte, jak vám bude teploučko. Je to prostě kousek do každého počasí!

Foto: Imaxtree

Elegantní sukně

Pokud nejste zastánce šatů, sukně vám je může nahradit. Look více oživíte díky změně topu. Jednou můžete vzít košili, podruhé triko a potřetí halenku. Díky kombinovatelnosti si mnoho lidí ani nevšimne, pokud si ji vezmete dva dny po sobě. Každý přece zná ten moment, kdy máte vše v prádle a není jiná možnost, že?

Foto: archiv instagram @iamlaurenblack

„malé černé“

Malé černé jsou klasika všech klasik. Coco Chanel je představila světu a od té doby, na ně nikdo nedá dopustit v jakékoliv variantě. Pokud se chystáte na nějakou společenskou akci nebo jen potřebujete elegantní look, s touto volbou nesáhnete vedle!

Foto: Imaxtree

Boty na podpatku

Některé ženy nemají rády podpatky, ale na určité příležitosti jsou potřeba. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Ať už na společenskou akci, formální večer, na večeři ve vyhlášené restauraci nebo například svatbu kamarádky. Možností je spousty a jeden pár by se doma měl vždy najít.

Čtěte dál