Mary-Kate a Ashley Olsen popisují svůj pracovní vztah jako manželství

„Všechna rozhodnutí děláme společně.“

Foto: Getty Images

Mary-Kate a Ashley Olsen jsou v centru mediálního zájmu odmalička a společně se podílely na mnoha projektech v různých odvětvích. Ať už šlo o jakoukoli spolupráci, všechna rozhodnutí vždy dělaly společně a to včetně založení dvou módních značek The Row a Elizabeth and James. Nejnověji do svého portfolia aktivit přidávají uvedení pánské linie oděvů. V nedávném rozhovoru pro Wall Street Journal Magazine popsaly svůj pracovní vztah jako manželství.

„Už 32 let se učíme, jak spolu komunikovat,“ uvádí Ashley a navazuje: „Náš pracovní vztah je opravdu jako manželství a partnerství. Samozřejmě, že jsme zažily dobré i špatné časy. Ale i přesto jsem vydržely a děláme vše společně.“ Mary-Kate dodává: „Jsme na to zvyklé doslova od našeho narození.“

Foto: Getty Images

V rozhovoru sestry popisují, jak jim herecké zkušenosti pomohly, když začaly uvažovat o kariéře módních návrhářek a o založí vlastní oděvní značky. „Celý život jsme strávily opravdu hodně času na zkouškách kostýmů. Protože jsme tak malé, všechno oblečení se muselo upravovat,“ vysvětluje Mary-Kate.

Další vliv, jaký dětství ve světle reflektorů má na řízení jejich byznysu, je styl, s nímž přistupují k médiím a dávání rozhovorů. Raději se drží v ústraní, s novináři komunikují výjimečně a nevyužívají svůj status celebrit k propagaci značek. „Co se týče promování produktů, nerady na sebe upozorňujeme. Těžko říci, jestli je to tím, jak jsme vyrůstaly. Zkrátka nerady mluvíme o sobě a své práci, takový přístup k podnikání nám není vlastní,“ uzavírá Ashley.

Čtěte dál