Maria Nila uvádí na trh svou doposud nejudržitelnější řadu Eco Therapy Revive

Oživte své vlasy – Oživte přírodu – Oživte oceán. Kosmetická značka Maria Nila se drží své filozofie udržitelné krásy a podniká další krok směrem k přátelštějšímu světu zavedením nové řady tříkrokové vlasové péče – Eco Therapy Revive.

Foto: archiv Maria Nila

Stejně jak je důležitá kvalitní péče o pleť, tak se nesmí zanedbávat ani ta o vaše vlasy. Nyní je na trhu mnoho značek různé kvality a rozmanitými přístupy. Švédská profesionální vlasová kosmetika Maria Nila poskytuje 100% veganské produkty, které nebyly testovány na zvířatech, což pro některé z vás může být zásadní fakt při rozhodování. Tyto produkty neobsahují sulfáty ani parabeny, jsou vyrobeny ve Švédsku a vycházejí z lásky ke zvířatům a životnímu prostředí. Obal je proto klimaticky kompenzován prostřednictvím programu Plan Vivo a všechny výrobky jsou certifikovány společností PETA, Leaping Bunny a Vegan Society. Poskytováním profesionálních a vysoce kvalitních produktů značka Maria Nila přispívá k udržitelnějšímu a přátelštějšímu světu.

Cílem Eco Therapy Revive je oživit vlasy pomocí micelární technologie a botanických bílkovin. Je první řadou péče značky Maria Nila, která má přírodní a organické složení, což je potvrzeno certifikací ECOCERT. Nová řada také přichází v balení vyrobeném z recyklovaného plastového odpadu z oceánů stejně jako všechny ostatní produkty Maria Nila.

Pilíře Eco Therapy Revive

Oživte své vlasy

Oživte své vlasy pomocí micelární péče. Tyto tři produkty fungují jako tříkroková péče pro obnovení vlasů. Vlasy se nejprve jemně očistí, poté hydratují díky výtažku z aloe vera, a nakonec se oživí botanickými proteiny. Řada Eco Therapy Revive má svěží vůni okurky, broskvového nektaru a hrušky, což je na léto to pravé složení. 

Oživte přírodu

Eco Therapy Revive je první řadou značky Maria Nila, která získala certifikaci ECOCERT. Certifikace zaručuje, že výrobky mají přírodní a organické složení a jejich výroba proběhla udržitelným způsobem v souladu s biologickou rozmanitostí a zodpovědným využíváním zdrojů.

Oživte oceán

Kompenzace plastového odpadu je pro MARIA NILA další prioritou. Všechny obaly této řady jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného odpadu z oceánů. Hlavní myšlenkou Eco Therapy Revive je nejen účinná péče o vlasy, ale také ohleduplnost k životnímu prostředí.

 

Foto: archiv Maria Nila

3 kroky k dokonalým vlasům

Krok 1: Šampon Eco Therapy Revive

Hydratační a detoxikační šampon je účinný, ale stále šetrný díky micelární technologii. Ta snadno odstraňuje nečistoty a zbytky produktů, aniž by narušovala přirozenou rovnováhu vlasů. Díky vyživujícímu aloe vera a lněnému extraktu, který ochraňuje barvu, lze tento šampon používat každý den.

Krok 2: Maska Eco Therapy Revive 

Hloubkově ošetřující maska, která hydratuje vlasy a pokožku hlavy. Botanické proteiny mají regenerační účinky a snižují poletování a suchost, takže vlasy jsou po použití hedvábně hebké.

Krok 3: Kondicionér Eco Therapy Revive

Vyživující kondicionér, opět obsahuje botanické proteiny, které jemně regenerují vlasy i pokožku hlavy. Díky svému lehkému složení jsou po použití vlasy vyživené a příjemné na dotek bez pocitu zatížení. Lněný extrakt také chrání a udržuje barvu, která může být v letním období více náchylná k vyblednutí. 

Eco Therapy Revive
Foto: archiv Maria Nila
Eco Therapy Revive

Produkty jsou dostupné ve vybraných salónech a na notino.cz

Čtěte dál