Manolo Blahnik poprvé v historii pořádá online slevy

Vždy jste se toužili stát Carrie Bradshaw a vlastnit šatnu obsahující skvosty, mezi kterými jsou i jedinečné páry bot od Manola Blahnika? Nyní je můžete získat až za poloviční cenu.

Foto: archiv značky

Čtete správně. Ikonický designér, o kterém jste v populárním seriálu a filmech Sex ve městě slyšeli několikrát, má poprvé v historii online slevy. Ty se však nebudou konat na oficiálním webu značky Manolo Blahnik, ale na speciálně vytvořené stránce. Na tu budete ale odkázáni i z těch oficiálních. Je konec sezóny, a proto můžete některé páry nakoupit i za poloviční ceny, což potěší každou milovnici módy, obzvlášť když jejich ikonický model Hangisi 105 Royal blue stojí v přepočtu 26 tisíc korun.

Kromě toho, že je Blahnik celosvětově známá osobnost nejen ve světě módy a obuvnictví, má také jistou spojitost s Českou republikou. Narodil se totiž španělské matce a českému otci, který ve třicátých letech odešel z Prahy, aby utekl fašismu. V roce 2017 poté známý obuvník otevřel svou výstavu “The Art of Shoes” v Muzeu Kampa, na které jste mohli viděl 200 párů bot, 80 originálních kreseb a 45 let práce tohoto mistra. Ve stejném roce také Blahnik odprezentoval spolupráci s českou sklářskou firmou Preciosa, se kterou vytvořil jediný pár bot. Cena tohoto ikonického kusu se odhadla na 5 000 euro, protože boty byly zdobeny jedním stem křišťálových lustrových ověsů. 

Ať už se chystáte na svatbu, narozeninovou oslavu, nebo prostě chcete osvěžit svůj šatník, toto je šance, jak ušetřit na high-end módě. Jestliže však chcete investovat do nového páru krásných, ručně dělaných střevíců, musíte si pospíšit. Slevy jsou časově omezené, takže doporučujeme jednat rychle.

Podívejte se na pár kousků, které ve slevách můžete najít.

Čtěte dál