Máme pro vás plán, který zabrzdí stárnutí

Chcete-li nad vráskami a ochabující pletí získat kontrolu, potřebujete nejen účinné přípravky, ale také správně nastavenou pečující rutinu.

Foto: archiv klienta

Jestli vás pleť dříve poslouchala na slovo, aniž byste jí dopřála pravidelný režim, vězte, že s přibývajícím věkem by vám stejný scénář nemusel vyjít. Funkce zdravé a mladistvě vyhlížející pokožky totiž začne postupně oslabovat, což se odrazí ve ztrátě pružnosti, pevnosti, v nejednotném tónu, vráskách a ochabujících konturách. Zapojit super účinné přípravky je sice dobrá cesta, ale pokud to nedoplníte systematickým pečujícím návykem, daleko se nedostanete.

Jak by každodenní opečovávání pleti mělo vypadat? Nejdůležitější je samozřejmě čištění, a to jak večer, tak ráno. A pozor, opláchnutí vodou nebo s pomocí obyčejného mýdla je opravdu nedostačující! V závislosti na typu pleti potřebujete odličovací a čisticí mléko, pěnu, gel či balzám a k tomu ještě tonikum.

Foto: archiv klienta

Denní anti-age rutina od Kiehl's 

Ranní rituál by měl začínat nanesením séra, např. s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate. Následovat by měl krém s ochranným faktorem a must-have na závěr je péče o oční okolí, které je mnohem křehčí než zbytek tváře, vrásky se v této partii objevují jako první. Doporučujeme vyhlazující Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream.

U večerní rutiny by měl být postup stejný, tzn. po čištění sérum, dále noční krém a znovu i oční. Pamatujte, že během noci se pleť přepíná do regeneračního režimu. Takže je nanejvýš chytré tento čas využít pro veškeré opravy.

Zkrátka, přizvete-li si na pomoc přípravky značky Kiehl’s, nebudete zklamaná. Snoubí v sobě účinnost s šetrností a jejich prospěšné efekty na pleť prokazují četné vědecké testy.

Ideální trio značky Kiehl's: 


Prodejny Kiehl's najdete v Praze: Nový Smíchov, Palladium a Chodov, Brno Olympia a ve vybraných parfumeriích Douglas.

Čtěte dál