Máme plán, jak bezpečně hýčkat pleť

Profesionální péči můžete pleti dopřát, aniž byste opustila vlastní koupelnu. Stačí si pořídit rafinovanou pomoc v podobě FOREO UFO mini 2, které kombinuje LED světla a termoterapii pro ideální vzhled pleti. Poté ani karanténa nebude překážkou v provozování oblíbených rituálů.

Foto: Archiv značky

Pleť to momentálně nemá vůbec snadné. Nejen, že je pod neustálým tlakem ze stresu, nejistoty a celkové psychické nepohody, ale současně je atakovaná zvenčí kvůli nošení roušky. Když se k tomu připočte fakt, že návštěvy kosmetického salonu nejsou v tuto dobu možné, nezbývá, než vzít péči do svých rukou. Naštěstí existuje inteligentní a bezpečný způsob, díky kterému vše zvládnete svépomocí, během 90 vteřin a ve stejné kvalitě jako od profesionální kosmetičky.

Jmenuje se UFO mini 2 a jedná se o sonický přístroj švédské společnosti FOREO, který se kombinuje s maskami UFO Power Activated Masks (na výběr máte 13 druhů) a který funguje na principu několika speciálních technologií.

Foto: Archiv značky

Které to konkrétně jsou?

Osm LED světel aktivuje klíčové ingredience v jednotlivých maskách a vytváří tak ošetření na míru. Např. Purple LED redukuje výskyt vrásek a umocňuje projasnění, Blue LED minimalizuje nedokonalosti, Yellow LED zmírňuje začervenání, atp.

Termo-terapie pokožku zjemňuje a připravuje pro vstřebání ingrediencí z masky. Technologie v UFO mini 2 totiž dokáže zahřát pleť na ideální teplotu 45°C, a to až 5x rychleji než původní UFO.

10 000 T-Sonic pulzací za minutu přináší jemnou obličejovou masáž, která napomůže absorpci aktivních látek, umocní účinnost UFO masek a také uvolní svalové napětí, čímž zredukuje jemné vrásky a otoky.

V jednom mini přístroji najdete širokou škálu benefitů, které ocení nejen vystresovaná pleť.

FOREO UFO mini 2 zakoupíte na www.notino.cz nebo www.vivantis.cz.

Získejte své vlastní UFO mini 2!

Pokud se v termínu od 19. do 26. listopadu 2020 zapojíte do soutěže na Instagramu @harpersbazaarcz a zodpovíte správně jednoduchou otázku o značce Foreo, můžete se stát jedním z pěti výherců FOREO UFO mini 2.

Foto: Archiv značky

Čtěte dál