Make-up přímo z backstage

Peter Phillips, kreativní ředitel Dior Make-upu, vytvořil unikátní kolekci tech nejdůležitějších produktů pro běžné líčení. Produkty mají dokonalé krytí, jednoduše se nanáší a mají perfektní finish. Řada produktů Dior Backstage je k dostání exkluzivně v prodejnách Sephora a na www.sephora.cz. Tady jsou čtyři produkty, které jsme si v redakci zamilovali.

Make-Up
Foto: archiv značky
1 Make-Up

Ze čtyřiceti odstínů perfektně krycího make-upu si vybere každý. Má lehkou texturu a skvěle se vrství, takže zakryje všechny nedostatky i bez použití korektoru.

Rozjasňující paletka
Foto: archiv značky
2 Rozjasňující paletka

Tyto multifunkční rozjasňovače se dají použít jak na zvýraznění lícních kostí, tak i jako oční stíny nebo bronzer. Jejich barvy jsou tak vyvážené, že sedí každé barvě pleti.

Lesk a peeling na rty
Foto: archiv značky
3 Lesk a peeling na rty

Jemně tónovaný lesk, který na vaše rty působí i jako jemný balzám a zanechá je krásně vláčné a neuvěřitelně jemný cukrový peeling, který se na rtech rozpustí a nechá je krásně hladké a vyživené. Jestli nic jiného, tak tento peeling si určitě pořiďte

Štětce
Foto: archiv značky
4 Štětce

V kolekci nechybí ani sada štětců, které jsou navržené přesně tak, aby se s nimi produkty snadno nanášely. Není divu, že ve Francii jsou některé z nich už vyprodané

Čtěte dál