Magická show spodního prádla Etam

Přehlídky Victoria Secret byly vždy velmi očekávanými eventy. To se však změnilo a runwaye plné andělských křídel a snových oblečků se tentokrát nekonají. Nesmutněte však. Vypadá to, že luxusní značka spodního prádla Etam zaujala jejich místo a přišla s dechberoucí přehlídkou, ve které samozřejmě nechyběla velká jména, prádlo všeho druhu a dokonalá show. Posuďte sami.

Foto: Profimedia

Máte rádi pořádnou show a krásné spodní prádlo? Jestli ano, nemusíte smutnit, že ikonická runway značky Victoria Secret se opět nekoná. Značka ETAM představila v Paříži nádhernou show, během které představila kolekci spodního prádla.

Modelky možná neměly křídla, ale to jim neubralo na kráse a šarmu, byla to fantastická podívaná. Živá vystoupení zpěváků a umělců, modelky na kolečkových bruslích a celebrity v obecenstvu. Přehlídka se konala před jejich butikem v Paříži na Boulevard Haussman. Mezi modelkami se objevily hvězdy jako Constance Jablonski, Cindy Bruna nebo překrásná influencerka a modelka Chloe LeCareux, jejíž kariéra je momentálně na vzestupu. ETAM vybrala na svou přehlídku i plnoštíhlější modelky, což uvítá jistě mnoho žen. Je skvělé vidět kolekci na různých typech postavy.

Show byla opravdu magická, i když počasí bylo ponuré. Krajky, flitry a rozverné sportovní modely atmosféru opravdu pozvedly. První část přehlídky představila sexy kolekci, která předvedla černé a svůdné krajkové modely. K vidění byla například velmi odvážná body, v této části naživo zpívala francouzská zpěvačka Clara Luciani. Nás velmi bavila světlejší kolekce, kde se objevilo spoustu flitrů a kápě magicky vlály za pochodu modelek. Tato kolekce představila krásné modely ke speciálním příležitostem.

Přehlídka se nesla také v duchu 70. let, disco a sport. Jedna z částí přehlídky byla právě ve sportovním stylu. K vidění byly barevné modely v neonových barvách, tato kolekce byla velmi zábavná. Na závěr se objevily na mole modelky v kolečkových bruslích, které přehlídku zábavně ukončily.

Podívejte se na momenty z přehlídky a ze zákulisí, díky nimž se budete cítit, jako byste tam byli!

Zde si můžete zakoupit některé modely, které vám představujeme v záznamu přehlídky. Který look vítězí u vás? 

Čtěte dál