Luxusní odpočinek v Čechách

Chcete si dopřát honosnou dovolenou, ale nechce se vám jezdit nikam daleko? Vybrali jsme pro vás pět hotelů v Čechách, ze kterých už nebude chtít nikdy odjet.

1 Mezi plůtky
Foto: archiv Mezi plůtky

Snili jste někdy o přátelích se stylovým venkovským domem v hlubokém horském údolí? Hotel Mezi plůtky je přesně takový. Nabízí svým hostům čtyři stylově zařízené pokoje a vzhledem k tomu, že sem smí jezdit děti až od 12 let, zamiluje si ho každý, kdo vyhledává klid a soukromí.

Tento butikový hotel se nachází na úpatí beskydského údolí Podolánky.

Více se o hotelu dozvíte zde.

2 Zikmundov
Foto: archiv Zikmundov

Místo, kde se zastavil čas, respektive čas plyne tak, jak si přejete právě vy. Nádherná příroda buchlovských kopců vybízí k dlouhým procházkám. Při návratu zpět se můžete těšit na domácí kuchyni, čerstvý domácí chléb a pokoj s úchvatným výhledem do přírody.

Hotel se nachází zhruba 20 km od Uherského Hradiště směrem na Brno.

Pobyt si zarezervujte zde.

3 Chateau Mcely
Foto: archiv Chateau Mcely

Zámecký eco-chic hotel je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních i pro rodiny s dětmi. Oblíbili jsme si ho pro jejich skvělé lázně s místní kosmetikou, jejich součástí je i saunový domeček s venkovní vířivkou a přírodním biotopickým jezírkem.

Hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy.

Více se dozvíte zde.

4 Miura Hotel
Foto: archiv Miura

Komplex Miura se nachází v srdci Beskyd a budete si v něm připadat jako v jiném světě. Moderní a precizní architektonické dílo stojí přímo u golfových hřišť v Čeladné a nabízí spojení klidu, ticha, umění a designu, odpočinku a skvělé gastronomie. Pokud si chcete během oběda připadat, jako ve světové galerii, je tento hotel plný originálních uměleckých děl pro vás jak dělaný.

Veškeré informace najdete zde.

 

5 Chateau Herálec
Foto: archiv Chateau Herálec

Tento pětihvězdičkový hotel je jeden z nejkrásnějších zámků v Čechách. Pyšní se unikátní sbírkou značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux a jedinečným Spa by L’OCCITANE, které jsou zárukou jedinečného zážitku. Jestliže vás láká život zámecké paní, zajeďte si do Chateau Herálec, který leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny.

Váš pobyt si můžete zarezervovat zde.

Čtěte dál