Luxus, účinnost a péče na míru - FOREO UFO 2 posouvá power - masking na novou úroveň

Jste milovník pleťových masek a stále vyhledáváte něco nového? FOREO opět vyslyšelo vaše modlitby. Plné spektrum LED světel, rituály péče na míru a vyspělá technologie hyper - infusion: UFO 2 přináší péči o pleť na míru přímo pro vás.

Foto: archiv Foreo 

Rádi se o sebe staráme, a to zahrnuje i rituály v péči o pleť – ať už denní či večerní. Každý máme jiný postup, ale skoro všichni si jednou za čas uděláme pleťovou masku. FOREO přišlo s novinkou, která uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, představujeme vám FOREO UFO 2. 

Výkonná, na míru a opravdu luxusní péče o pleť. To vše je UFO 2, které mění budoucnost power beauty v realitu. Tato inovace od švédské skintech společnosti FOREO přišla na trh nyní v květnu 2020 a postarala se o významný pokrok ve smart maskingu díky nejúčinnějšímu a nejrychlejšímu ‘Power Mask’ ošetření na míru na světě. 

UFO 2 je nejen výkonné, ale dostane vás i jeho vizuální formou, kterou si můžete specifikovat podle svých preferencí. Je k dostání v mnoha barevných variantách, například v modré nebo růžové. Nejvíce si vás ale získá po jeho zapnutí. Má více barev než duha a představuje významně vylepšenou variantu oceněné masky UFO, jež byla uvedena na trh v roce 2018. Od této chvíle FOREO pilně pracovalo na zlepšení, kterého jsme se nyní dočkali! Nejnovější generace UFO exkluzivně využívá plné spektrum LED světla, rituály péče o pleť nastavené v aplikaci na míru a vyspělou termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u již zmíněné první generace. Svým výjimečným designem spojuje více technologií v jediném produktu a nevyrovná se mu žádný jiný přístroj podobného typu – 5 nových technologií oproti předchozí verzi přístroje UFO pro krásnou a zářivou pleť, které takto dosáhnete během pouhých 90 vteřin. Výmluvy typu že není na péči a masky čas jsou nyní tedy tabu, a i velmi zaneprázdněná žena si ráno či večer najde svých 90 vteřin. UFO 2 zachovává pleť rozzářenou, hydratovanou a k tomu všemu také dokáže bojovat proti jemným vráskám.

Technologie budoucnosti je tu

UFO 2 nabízí plné spektrum LED světla. Při jeho aplikaci se můžeme setkat až s 8 různými LED světly, které přináší maximální výkon všem UFO aktivovaným maskám při spojení s tímto přístrojem. Každé světlo má odlišné vlastnosti, které odborně aktivují klíčové ingredience v jednotlivých specializovaných maskách a vytvářejí cílené ošetření na míru.

Jaká barevná LED světla nabízí?

Fialové LED světlo: redukuje výskyt jemných vrásek a umocňuje prozáření pleti

Bílé LED světlo: zpevňuje vzhled pleti a minimalizuje otoky

Zelené LED světlo: projasňuje mdlý vzhled a sjednocuje tón pleti

Oranžové LED světlo: revitalizuje a probouzí pleť pro dosažení zdravého vzhledu

Modré LED světlo: minimalizuje výskyt nedokonalostí

Cyan LED světlo: zklidňuje podrážděnou pleť

Žluté LED světlo: minimalizuje začervenání a zjemňuje pleť

Červené LED světlo: redukuje známky stárnutí pro mladistvější vzhled

Foto: archiv Foreo 

Mimo světelné LED záření také nabízí a využívá zahřívání, ochlazování a pulzaci. Každá z těchto vlastností má na naši pleť odlišný vliv, který se určuje podle typu masky.

Jemná a vysoce rychlá technologie termo-terapie okamžitě zjemňuje a připravuje pleť pro hloubkové vstřebání ingrediencí masky. Umocněná technologie uvnitř UFO 2 zajišťuje, že přístroj zahřeje pleť až 5x rychleji než původní UFO na optimální teplotu 45°C.

Ovšem naopak kryo-terapie, neboli ochlazování, je technologie známá jako "řešení pro okamžité omlazení pleti". Okamžitě ji ochlazuje a dodává jí pevnější vzhled s pozvednutými konturami. Zároveň minimalizuje výskyt pórů a redukuje oteklý vzhled, který může nastat někdy po ránu.

T-sonic pulzace, která vytvoří 10 000 pulzací za minutu, přináší jemnou obličejovou masáž, jež napomáhá absorpci aktivních složek a umocňuje účinnost těchto výjimečných UFO masek. Také napomáhá uvolnit svalové napětí, čímž dochází k minimalizaci výskytu jemných vrásek a již zmíněných otoků.

Technologie ale není vše a UFO 2 se proto kombinuje exkluzivně s UFO Power Activated Masks, čímž vzniká spojení výjimečné technologie a výživných přírodních ingrediencí pro jedinečné domácí wellness zážitky. FOREO nedávno uvedlo řadu masek Farm To Face Collection, vytvořenou z nejlepších ingrediencí z celého světa. Tato řada obsahuje hydratační masky Bulgarian Rose, čistící masky Green Tea a vyhlazující masky Acai Berry. A pro někoho, kdo touží po velice luxusním zážitku, značka FOREO přináší k vám domů i velice speciální masku – Intensive Caviar Fusion Mask, jenž proměňuje kaviár a 24-karátové zlato do výjimečného anti-age ošetření. 

Nechte se hýčkat

FOREO má na trhu již mnoho produktů, ale pokud vám ve sbírce chybí FOREO UFO 2, měli byste to napravit. Přístroj, který nabízí využití mnoha odlišných masek za různými účely, bude součástí vaší relaxační chvilky, ať už ráno či večer. Tento produkt vyhovuje i těm nejzaneprázdněnějším uživatelům díky jeho 90 vteřinovému programu. Ten si spustíte jednoduše pomocí mobilní aplikace, s kterou UFO 2 propojíte a můžete si tak vytvořit zážitek na míru.

Foreo UFO 2
Foto: archiv Foreo 
Foreo UFO 2

Sonický příštroj Foreo UFO 2 pro urychlení účinků pleťové masky. 

K dostání již od května 2020 za cenu 7 603 Kč a k jeho nákupu navíc v období do 30.6.2020 získáte sadu pleťových masek 1x Make My Day a 1x Call It a Night.

 

Do obchodu

Čtěte dál