LUMINIA, svíčky s příběhem

Kdo stojí za vonnými svíčkami, které jsou známé pro své hypoalergenní složení a třpytivý vosk?

Foto: archiv Luminia

Luxusní svíčky LUMINIA známé svým třpytivým voskem, zářícím jako čerstvý sníh, stvořila před pár lety Slovenka Natália Gápľovská. Bývalá modelka si během zimních období ráda zpříjemňovala atmosféru klasickými parafínovými svíčkami, avšak záhy zjistila, že tyto na pohled krásné svíčky mohou být příčinou jejího kašle, bolesti krku a alergie, či dokonce způsobovat závažnější zdravotní problémy.

Foto: archiv Luminia

Díky rodinné tradici, kdy její strýc již roky vyráběl svíčky, dostala Natália možnost více nahlédnout pod pokličku této alchymie. Její zdravotní problémy pominuly, když vyměnila parafínové svíčky za přírodní a okouzlena touto skutečností, začala pracovat na své vlastní řadě. Zdokonalila rodinnou recepturu na směs vosků, jež hoří čistěji a až 3krát déle než běžné, obohatila je o vzácné parfémy z esenciálních olejů a exotických koření, a vznikly jedinečné 100% přírodní svíčky bez škodlivého parafínu, vhodné rovněž pro alergiky, astmatiky či děti.

Foto: archiv Luminia

Punc luxusu a nadčasovou eleganci dodává unikátní balení, kdy jsou svíčky vlévány do skleniček z ručně foukaného Bohemia křišťálu s praktickým víčkem. Křišťálovou nádobku tak lze znovu použit pro další účely či vrátit za slevu na další nákup.

Ušlechtilé přírodní ingredience, precizní ruční výroba, komponenty lokálního původu, recyklovatelné balení a laskavý osobní přístup – to jsou hodnoty, které ztělesňují značku LUMINIA.

Čtěte dál